Melanie Griffith vo Viedni prekvapila: Rada by som mala milenca

V dobrej nálade sa hollywoodska hviezda predviedla na tlačovej konferencii u našich susedov.

08.02.2018 14:00
melanie Griffith Foto: ,
Podnikateľ Richard Lugner a Melanie Griffith vo Viedni počas tlačovej konferencie.
debata (7)

Prijala totiž pozvanie podnikateľa Richarda Lugnera a stala sa hlavným hosťom viedenského Opernballu, ktorý sa koná 8. februára a užije si ho 5 000 ľudí.

Ako ples vo Viedni vlastne vyzerá Griffithovej opísala jej kamarátka, herečka Goldie Hawn. Tá sa na ňom objavila ako hlavný hosť minulý rok. „Opísala, že je krásny a že by som mala pozvanie prijať,“ povedala pred novinármi.

Na Melanie Griffith čakali vo Viedni fanúšikovia.
 Melanie Griffith vo Viedni, bude hosťom...
+2Podnikateľ  Richard Lugner a Melanie Griffith...

60-ročná herečka pred časom podstúpila operáciu nosa kvôli rakovine kože. „Objavil sa mi na nose výrastok, bola to rakovina, preto som musela podstúpiť operáciu. Môj nos teraz vyzerá strašne, ale vizážista urobil dobrú prácu,“ dodala.

Novinári sa herečky pýtali aj na čerstvý vzťah jej krásnej dcéry Dakoty Johnsonovej a Chrisa Martina, ale odpovedí sa nedočkali. Griffith sa zamerala na vlastný život, na otázky odpovedala s úsmevom. „Veľmi rada by som opäť mala nejakého milenca, ale ja chcem žiť u seba doma a zároveň chcem, aby on býval u seba,“ zhodnotila so smiechom. Herečka bola v rokoch 1996 až 2015 vydatá za Antonia Banderasa.

© Autorské práva vyhradené

7 debata chyba
Viac na túto tému: #Viedeň #Melanie Griffith #Opernball