Elton John zrušil koncerty vo Vegas: Zaspieva Harrymu a Meghan?

09.02.2018 10:00
Spevák a hudobník Elton John na neohlásenom...
Spevák a hudobník Elton John. Autor: ,

Britský hudobník Elton John zrušil dva koncerty v Las Vegas, ktorých termíny sa prekrývali so svadbou britského princa Harryho a jeho americkej snúbenice Meghan Markleovej.

Predpokladá sa, že Elton John sa svadby zúčastní nielen ako hosť, ale aj ako interpret, informovala v stredu agentúra DPA.

Koncerty, ktoré sa mali uskutočniť 18. a 19. mája v lasvegaskom divadle The Colosseum at Caesars Palace, boli „zrušené“, píšu organizátori šou na oficiálnej webovej stránke. Oznámili tiež, že Elton John tieto vystúpenia, ktoré sú súčasťou série koncertov s názvom „Million Dollar Piano“, presunul na 6., respektíve 16. mája.

Skladateľ, klavirista a spevák Elton John v roku 1997 vystúpil na pohrebe britskej princeznej Diany. Podľa predpovedí britských bookmakerov zaspieva aj na svadbe jej syna, ktorá sa koná 19. mája vo Windsorskom zámku juhozápadne od Londýna.

Elton John (70) v januári oznámil, že sa so svojimi fanúšikmi rozlúči na asi 300 koncertoch v rámci posledného, tri roky trvajúceho svetového turné „Farewell, Yellow Brick Road“. Po jeho ukončení v roku 2020 mieni dať definitívne bodku za svojou koncertnou umeleckou činnosťou.

Podľa vlastných slov sa zmenili jeho priority, viac času by chcel stráviť s rodinou – so svojím manželom Davidom Furnishom a ich dvomi synmi.

#zrušenie #svadba #princ Harry #Meghan Markle #Las Vegas #koncert #Elton John #svadba princa Harryho
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nebuďte nervózny ak nepôjde všetko podľa vašich predstáv.
Nemali by ste klásť dôraz len na peniaze,...

+ Nevenujte sa neustále počítačovým hrám, už ste trochu pristarý.
Dostanete zaujímavú ponuku, ktorú však...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk