Patrick Carney z kapely The Black Keys bude otcom

09.02.2018 15:00
Patrick Carney
Patrick Carney z kapely The Black Keys. Autor: ,

Bubeník americkej kapely The Black Keys Patrick Carney a jeho snúbenica, hudobníčka Michelle Branch budú mať prvé spoločné dieťa.

Tridsaťštyriročná interpretka potvrdila radostnú správu prostredníctvom služby Instagram, kde tiež zverejnila video, v ktorom je možné vidieť dieťatko v maternici. „Už sme sa chystali poslať oznámenie o našej májovej svadbe a zrazu prišlo takéto prekvapenie. V lete sa nám narodí bábätko a spolu s Patrickom nemôžeme byť viac nadšení,“ uviedla speváčka, ktorá sa s 37-ročným muzikantom zasnúbila vlani v júli. Začali spolu chodiť počas práce na jej albume Hopeless Romantic (2017), na ktorom sa bubeník podieľal ako producent. Carney bol už ženatý s Denise Grollmus a Emily Ward. Branch má s bývalým manželom Teddym Landauom dvanásťročnú dcéru Owen.

The Black Keys pôsobia na hudobnej scéne od roku 2001, pričom okrem Carneyho je členom formácie aj spevák a gitarista Dan Auerbach. Debutovali albumom The Big Come Up (2002), po ktorom nasledovali nahrávky Thickfreakness (2003), Rubber Factory (2004), Magic Potion (2006), Attack & Release (2008), Brothers (2010), El Camino (2011) a Turn Blue (2014). Okrem toho majú na konte aj album Blakroc (2009), ktorý nahrali v spolupráci s Damonom Dashom. Získali celkovo päť cien Grammy.

Michelle Jacquet DeSevren Branch vydala albumy Broken Bracelet (2000), The Spirit Room (2001), Hotel Paper (2003) a spomínaný Hopeless Romantic (2017). V rámci už nefungujúceho country dua The Wreckers ponúkla nahrávku Stand Still, Look Pretty (2006). Vďaka spolupráci na skladbe The Game of Love, ktorú nahrala so skupinou Santana, získala cenu Grammy.

#Patrick Carney #dieťa
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nebuďte nervózny ak nepôjde všetko podľa vašich predstáv.
Nemali by ste klásť dôraz len na peniaze,...

+ Nevenujte sa neustále počítačovým hrám, už ste trochu pristarý.
Dostanete zaujímavú ponuku, ktorú však...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk