Megan Fox: Môj vzhľad s mojou povahou nikdy neladil

11.02.2018 00:00
Megan Fox
Megan Fox pre značku Fredrick’s of Hollywood. Autor:

Megan Fox (31) je považovaná za jednu z najsexi žien Hollywoodu. Jej kariéra začala prudko stúpať potom, čo sa v roku 2010 objavila v Transformeroch.

Krásnu tmavovlásku si v snímke nebolo možné nevšimnúť. Jej tvár je naozaj výrazná. „Môj vzhľad akosi nikdy nepasoval k mojej povahe,“ opísala v rozhovore pre Cosmopolitan.

Už počas strednej školy ju všetci považovali za excentrickú. „Ja som však mala pocit, že som tu omylom. Vždy som verila na mimozemšťanov a myslím si, že keby sa na planéte objavili, bola by som ja ich kontaktnou osobou.“

Herečka má tri deti s manželom, hercom Brianom Austinom Greenom. Aj to je dôvod, prečo to s prácou nepreháňa. „Chcem tu byť pre svoje deti a nie neustále stáť pred kamerami. Na druhej strane treba povedať, že v žiadnom inom povolaní nie je ‚životnosť‘ žien taká krátka ako v herectve. Aj preto je dobré myslieť na zadné vrátka,“ opísala v rozhovore. Pred časom preto aj z tohto dôvodu vstúpila do sveta obchodu sa stala sa partnerkou značky spodnej bielizne „Frederick’s of Hollywood“.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#vzhľad #Megan Fox
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Doprajete si salón krásy a necháte sa hýčkať po celý deň.
Neznámych obchodníkov rýchlo prekuknete a...

+ Cestu lietadlom prekonáte s ťažkosťami, pripravte si liek na upokojenie.
Ak sa budete neustále...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk