Studená sprcha od Victorie Beckhamovej! Nie, hovorí jasne

11.02.2018 17:00
Victoria Beckham
Dizajnérka Victoria Beckham. Autor: ,

Anglická speváčka a módna návrhárka Victoria Beckham sa nechystá na turné so svojimi kolegyňami zo skupiny Spice Girls.

Vyjadrila sa tak v rozhovore pre britskú edíciu magazínu Vogue počas prezentácie jej módnej kolekcie na jeseň a zimu 2018. „Nejdem na turné a dievčatá tiež nejdú na turné,“ povedala 43-ročná rodáčka z Harlow v Essexe.

Správy o nových spoločných plánoch formácie, ktorá v 90. rokoch minulého storočia odštartovala vlnu dievčenských popových skupín, sa objavili po tom, ako sa pätica stretla na obede u Geri Halliwell a následne zverejnili na sociálnych sieťach spoločné fotografie. Ako neskôr uviedli, nastal čas spoločne preskúmať „úžasné nové možnosti“. Nič bližšie o svojich plánoch však neprezradili.

Stretnutie bolo podľa Beckham veľmi príjemné. Odmietla však priblížiť, o čom sa rozprávali s tým, že to, čomu sa naplno venuje, je móda.

Spice Girls vznikli v roku 1994. Na konte majú nahrávky Spice (1996), Spiceworld (1997) či Forever (2000). Po veľkom úspechu si dali v roku 2000 pauzu a znova sa stretli v rokoch 2007 a 2008, keď absolvovali svetové turné. Naposledy sa spolu predstavili na záverečnom ceremoniáli londýnskych olympijských hier v roku 2012.

#Victoria Beckham #Spice Girls
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nebuďte nervózny ak nepôjde všetko podľa vašich predstáv.
Nemali by ste klásť dôraz len na peniaze,...

+ Nevenujte sa neustále počítačovým hrám, už ste trochu pristarý.
Dostanete zaujímavú ponuku, ktorú však...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk