Rozdiel 26 rokov! Ale komik Cook si mladučkú milenku fakt užíva

13.02.2018 00:00

Mnohí nedávali veľké šance na prežitie vzťahu komika Danea Cooka a jeho mladučkej milenky Kelsi Taylorovej. Čoskoro to však bude rok, čo sa stretávajú. A na Havaji vyzerali ako hrdličky.

Herec a komik Dane Cook a jeho priateľka Kelsi...
Herec a komik Dane Cook a jeho priateľka Kelsi Taylor počas dovolenkového víkendu na Havaji. Autor: Profimedia

Štyridsaťpäťročný herec a komik vzal svoju 19-ročnú priateľku na dovolenkový víkend na exotickom ostrove. Dvojica, ktorú načapali paparazzovia, pôsobila od prvého momentu ako mimoriadne zamilovaný párik.

Sexy tmavovláska v oranžových bikinách, pre ktorú by Cook pokojne mohol byť otcom, predvádzala na pláži ukážkovú figúru. Partneri sa neustále navzájom dotýkali, objímali, alebo si dávali bozky.

Cooka poznajú diváci napríklad z romantickej komédie Zamestnanec mesiaca, v ktorej si zahral po boku Jessicy Simpsonovej. Posledné roky hráva predovšetkým v televíznych projektoch. Na svojom Instagrame, kde sa delí aj o momentky s Taylorovou, často zaznamenáva aj chvíle pri tréningu alebo cvičení. Dôvodom má byť fakt, že v posledných rokoch pribral. V profile má dokonca poznámku, že „rastie proti svojej vôli“. Jeho príťažlivej polovičke však bruško zjavne neprekáža.

mahalooooooooh

Príspevok, ktorý zdieľa kelsi taylor (@itskelsitaylor),

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#láska #Havaj #rozdiel #romanca #Dane Cook #Kelsi Taylor
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku