Demi Lovato dostala cenné rady od kolegu. Čo jej povedal pred rokmi?

14.02.2018 11:15
Speváčka Demi Lovato si odniesla domov cenu...
Speváčka Demi Lovato si odniesla domov cenu Advocate Award. Autor: ,

Hoci má len 25 rokov, na scéne je Demi Lovato už vyše desaťročia. A prezradila aj to, čo sa stalo v úvode jej speváckej kariéry.

Americká umelkyňa napísala pár skladieb so známym spevákom Johnom Mayerom. Ten jej vraj dal veľmi dôležitú kariérnu radu. „Napísal mi list a v ňom stálo: Nasleduj svoje inštinkty. Počúvaj svoj vnútorný hlas, lebo je veľmi dobrý,“ opísala Lovato. Odvtedy sa vraj vždy riadila tým, čo jej hovoril vnútorný hlas a za túto radu v tvorbe hudby je veľmi vďačná.

Hoci ju fanúšikovia vnímajú predovšetkým ako popovú speváčku, ona sa nebráni ani striedaniu žánrov. Rada by si vraj tiež zaspievala v skladbe, kde by jej sekundoval raper Eminem. „Myslím si, že je to výnimočný raper a že by sme spolu mohli urobiť nejaké fakt dobrý materiál,“ doplnila ešte Lovato, ktorá sa koncom mesiaca vydáva na koncertné turné.

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#hudba #John Mayer #Demi Lovato #Eminem
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Dávajte pozor na svoju hmotnosť, zníženie denných porcií by pomohlo.
O prípadných zmenách sa...

+ Pripravte na cestu potrebné lieky, ktoré by ste mohli na dovolenke potrebovať.
Prečítajte všetky...