Čokoládová Dara dorazila z Bali na Slovensko: Čo povedala o Cibulkovej?

15.02.2018 11:27

Iba pred pár dňami sa vrátila z viac ako mesiac trvajúcej dovolenky. Slnečné Bali vymenila Dara Rolins za Bratislavu.

Speváčka Dara Rolins zavítala do Bratislavy po...
Speváčka Dara Rolins zavítala do Bratislavy po dlhej dovolenke na Bali. Autor: AVON

Rodáčka z hlavného mesta, ktorá však už roky žije v Prahe, zavítala na rodnú hrudu ako ambasádorka známej kozmetickej značky. A pútala pozornosť nielen dobrou náladou a ukážkovou postavou, ale aj príťažlivým dovolenkovým opálením.

Štyridsaťštyriročná hudobná interpretka sa bude nasledujúci rok prihovárať ženám nielen ako reklamná tvár, ale tiež ako osobnosť, ktorá ženy podporuje a vzdáva im hold. „Ja žijem v ženskom svete a mám okolo seba naozaj veľa skvelých žien,“ uviedla na tlačovej konferencii Rolins. Ak by mala niektorú z nich menovať a uviesť za svoju inšpiráciu, nechýbali by vraj v zozname mená známych Sloveniek ako Dominika Cibulková či Zuzana Šebová.

„Obe považujem za moje výborné priateľky. Sú to šikovné, úspešné ženy. Ale napriek tomu, že sú slávne, sú veľmi ľudské a normálne,“ komentovala Dara Rolins. Na otázku moderátora Bruna Cibereja, či by jej ženským vzorom nemohla byť aj dcérka Laura, odvetila speváčka so smiechom.

„Ona ešte nie je celkom žena, je to také moje žieňa. Ale nohy už má rovnako dlhé ako ja,“ vysvetlila. Doplnila, že sama nevie, po kom vlastne, keďže aj Laurin otec, speváčkin bývalý partner Matěj Homola, nie je „žiadna výška“.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Dominika Cibulková #kozmetika #opálenie #Dara Rolins #Bali #Zuzana Šebová
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Potrebujete si odpočinúť od jedla, urobíte si očistný deň len s čistou vodou.
Podnikanie vo dvojici môže...

+ Nespokojnosť s lekárskou starostlivosťou budete riešiť cez vašu poisťovňu.
Máte pocit, že financie viac...