Tajný rozchod a nový chlap takmer hneď?! Sexy Emily sa teda nezdá...

16.02.2018 00:00
Emily Ratajkowski
Topmodelka a herečka Emily Ratajkowski pri hotelovom bazéne Eden Rock Hotel v Cannes. Autor:

Niekoľko rokov tvorila pár so známym producentom. Ale bez toho, aby sa objavili správy o rozchode, začala sa kráska Emily Ratajkowski objavovať po boku nového muža.

V stredu na sviatok zamilovaných sa v médiách objavili fotografie londýnskej rodáčky v náručí neznámeho plavovlasého mladíka. Ako sa ukázalo, ide o herca Sebastiana Bear-McClarda, ktorý sa napríklad objavil v dráme Heaven knows what.

Dvojicu zachytili objektívy paparazzov pri puse „na rozlúčku“, ale aj počas dňa niekoľkokrát. Sexy brunetka, ktorú preslávilo účinkovanie vo videoklipe k hitu Blurred Lines, vyzerá veľmi spokojne a zdroje z jej okolia tvrdia, že nový románik ju veľmi rýchlo zasiahol.

Herec a producent Sebastian Bear-McClard...
Herec a producent Sebastian Bear-McClard (vľavo) a herec Caleb Landry Jones na archívnom zábere. Autor: SITA/AP, David Azia

Podľa správ Daily Mail sa 26-ročná modelka už pred niekoľkými týždňami odsťahovala z apartmánu ex-priateľa Magida, ktorý vlastnil v Los Angeles. Žiadne ďalšie detaily však známe o tomto rozchode nie sú a modelkin hovorca sa k nim odmietol vyjadriť.

Podľa dohadov tlače však môže byť dôvodom aj veľká pracovná vyťaženosť oboch partnerov. Magid je úspešný hudobný producent a kvôli práci cestuje často po celom kontinente, modelka a tiež herečka Ratajkowski má zase množstvo povinností a aktivít spojených so svojou profesnou kariérou.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#láska #koniec #Emily Ratajkowski #chlap
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Alkohol vám zamotá hlavu a budete mať bolesti žalúdka.
Porovnajte ceny potravín a podľa toho nakupujte,...

+ Určite si priority a začnite sa podľa nich aj správať.
Preverte si kam investujete svoje peniaze, aby ste...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk