Tu sú muži, s ktorými to Aniston skúsila! Zostane Pitt jej osudovým?

Ďalší stroskotaný vzťah. Slávnej predstaviteľke Rachel z Priateľov to opäť nevyšlo. Štastie v láske jej jednoducho chýba.

17.02.2018 00:00
Jennifer Aniston a Brat Pitt Foto:
Jennifer Aniston a Brat Pitt v roku 2000 na párty Vanity Fair po Oscaroch.
debata

S hercom Justinom Therouxom si povedali „áno“ v auguste 2015, ich vzťah sa začal v roku 2011. Teraz je oficiálny koniec ich sledovaného manželstva. Už koncom roka informovali americké médiá, že dvojica žije oddelene. Theroux sa mal údajne už istý čas stretávať so svojou expartnerkou, ktorá bola jeho osudovou láskou. So stylistkou Heidi Bivensovou (41) sa rozišiel pred šiestimi rokmi, dôvodom bola práve slávna Aniston. S Bivensovou však Theroux žil dlhých 14 rokov.

Herecký a manželský pár Justin Theroux a... Foto: SITA/AP, Jack Plunkett
Herecký a manželský pár Justin Theroux a Jennifer Aniston. Herecký a manželský pár Justin Theroux a Jennifer Aniston.

Muži z minulosti Jennifer Anistonovej

Promi svadba na titulke magazínu OK! v roku 2000. Foto: reprofoto OK!
Pitt, Aniston Promi svadba na titulke magazínu OK! v roku 2000.

Osudovým mužom predstaviteľky Rachel bol bezpochyby Brad Pitt, s ktorým sa 29. júla 2000 postavila pred oltár. Dva hollywoodske idoly spojili svoje životy počas obradu v Malibu, v rezidencii producenta Marcyho Carseya s úchvatným výhľadom na oceán. Sledovaný príbeh lásky trval do roku 2005, kedy ohlásili odlúčenie. Aktuálne sú obaja oficiálne single a celý svet s napätím očakáva, či bude mať ich príbeh lásky ešte pokračovanie.

Harry Morton

V roku 2010 sa objavilo niekoľko fotografií Jennifer Aniston s milionárskym dedičom Harrym Mortonom, niekdajším partnerom herečky Lindsay Lohanovej. Ani jeden z dvojice však tieto špekulácie nikdy nepotvrdil.

Boháč Harry Morton na zábere s Lindsay Lohanovou. Foto: SITA/AP, LUIGI COSTANTINI
Harry Morton Boháč Harry Morton na zábere s Lindsay Lohanovou.

Gerard Butler

Médiá spájali aj párik Gerard Butler a Jennifer Aniston. Randiť spolu mali v rokoch 2009 – 2010. Ani tento vzťah herečka oficiálne nepotvrdila.

Herecká dvojica Jennifer Aniston a Gerard... Foto: SITA
Gerard Butler a Jennifer Aniston Herecká dvojica Jennifer Aniston a Gerard Butler na berlínskej premiére filmu Lov na exmanželku.

John Mayer

Pár spolu tvorili niečo vyše roka v období 2008 – 2009. So spevákom sa herečka aj rozišla, aby sa o pár mesiacov opäť dali dohromady. Vzťah napriek opakovanému pokusu stroskotal.

Jennifer Aniston a John Mayer kráčajú ruka v... Foto: Reuters
Jennifer Aniston a John Mayer Jennifer Aniston a John Mayer kráčajú ruka v ruke na žúr Vanity Fair.

Paul Sculfor

Britský krásavec, ktorý sa preslávil v modelingu, poplietol herečke hlavu v roku 2007. Ani tento románik nemal dlhé trvanie. Medzi slávne expriateľky fešného modela patrí aj Cameron Diaz.

Model Paul Sculfor. Foto: SITA/AP, ANTONIO CALANNI
Paul Sculfor Model Paul Sculfor.

Vince Vaughn

Vzťah hereckých kolegov trval jeden rok 2005 – 2006, kedy iskra medzi nimi preskočila počas nakrúcania filmu The Break-Up.

Pri Vinceovi Vaughnovi to vyzeralo, že bude ten... Foto: SITA
Jennifer Aniston a Vince Vaughn Pri Vinceovi Vaughnovi to vyzeralo, že bude ten pravý. Napokon sa s ním Jennifer Aniston rozišla.

Tate Donovan

S hercom tvorila Aniston pár v rokoch 1995 – 1998, dokonca sa spolu zasnúbili. Zahral si aj v seriáli Priatelia, ale len epizódnu rolu.

Herec Tate Donovan. Foto: SITA/AP, LIONEL CIRONNEAU
Tate Donovan Herec Tate Donovan.

Daniel McDonald

Aniston mala niečo po dvadsiatke, keď spolu randili. S hercom žila v rokoch 1990 až 1994, teda ešte skôr, než sa stala svetovo známou ako Rachel z Priateľov. „Bol mojou láskou, žili sme spolu päť rokov,“ povedala v rozhovore pre People Aniston. Herec v roku 2007 predčasne zomrel potom, čo mu diagnostikovali nádor na mozgu.

Herec  Daniel McDonald. Foto: SITA/AP, Michael Sanville
Daniel McDonald Herec Daniel McDonald.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #rozchod #Jennifer Aniston #Brad Pitt #Justin Theroux