Najprv prišla mačka, teraz už viem... chcem dieťa, vraví Ivanková

Slovenská herečka Katarína Ivanková si už vie samu seba predstaviť v role matky.

22.02.2018 08:50
Katarína Ivanková Foto: ,
Slovenská herečka Katarína Ivanková.
debata

„Poviem to z mosta do prosta, nemám s tým problém – ozýva sa vo mne materstvo. Do roka a do dňa by mohlo nejaké to dieťatko prísť,“ priznala v rozhovore. „S partnerom to nehrotíme, príde-príde, nepríde-nepríde, no už som asi vo veku, keď sa vyslovene dostavila potreba. Mnohí mi hovorili, že som už na to stará, že už včera bolo neskoro, iní zas tvrdili, že sa nemám kam ponáhľať. Ja som to nechávala v sebe pocitovo zrieť a teraz mi už moje vnútro hovorí ‚Áno, je čas.‘ Uvidíme teda,“ podotkla sympatická brunetka, ktorá vraj ešte donedávna o dieťati ani nesnívala.

„Prišlo to na mňa posledný rok, nerozumiem ako. Keď som mala 32 či 33, vôbec som dieťa nechcela. Potom prišla mačka… To je vraj taká postupka – keď už túžite po mačke alebo nejakom inom domácom miláčikovi, znamená to, že máte potrebu sa o niekoho starať… Keď si teda tridsiatnička berie do rodiny zvieratko, tak sa to v nej proste ozýva. Ja to na sebe vidím, začínam mať veľkú potrebu starať sa o druhých. Tak si teda hovorím, že by som sa asi mala starať o niečo, čo vznikne zo mňa,“ poznamenala Ivanková.

Kariéra ju podľa vlastných slov počká, telo však rýchlo zostarne. „V divadelnom svete si človek môže kedykoľvek niečo splniť, stále sa tam niečo deje, stále sa tvoria nové projekty. Čas je, naopak, neúprosný a telo má zas svoju cestu a vôľu. Uvidíme teda, či bude s Katkou spolupracovať alebo nebude,“ pousmiala sa herečka.

Na pohlaví dieťaťa jej podľa vlastných slov nezáleží. „Je mi jedno, čo to bude, aj keď vidím tam copíky s modrými mašličkami… Tak to vidí aj väčšina mojich kolegýň a priateľov, asi vo mne vnímajú tú jemnejšiu energiu. Ale je to napokon úplne jedno, hlavne nech je to dieťa zdravé,“ uzavrela.

debata chyba
Viac na túto tému: #materstvo #herečka #túžba #Katarna Ivanková
Flowers

+ Neustále myslíte na prácu, budete pod stresom a nezvládnete to.
Peniaze zarábate hlavne pre seba, nie...

+ Vybehnite z deťmi na prechádzku, neprospeje len vám, ale aj im.
Cez víkend vybehnite s kamarátkami na drink....