Najprv prišla mačka, teraz už viem... chcem dieťa, vraví Ivanková

22.02.2018 08:50
Katarína Ivanková
Slovenská herečka Katarína Ivanková. Autor: ,

Slovenská herečka Katarína Ivanková si už vie samu seba predstaviť v role matky.

„Poviem to z mosta do prosta, nemám s tým problém – ozýva sa vo mne materstvo. Do roka a do dňa by mohlo nejaké to dieťatko prísť,“ priznala v rozhovore. „S partnerom to nehrotíme, príde-príde, nepríde-nepríde, no už som asi vo veku, keď sa vyslovene dostavila potreba. Mnohí mi hovorili, že som už na to stará, že už včera bolo neskoro, iní zas tvrdili, že sa nemám kam ponáhľať. Ja som to nechávala v sebe pocitovo zrieť a teraz mi už moje vnútro hovorí ‚Áno, je čas.‘ Uvidíme teda,“ podotkla sympatická brunetka, ktorá vraj ešte donedávna o dieťati ani nesnívala.

„Prišlo to na mňa posledný rok, nerozumiem ako. Keď som mala 32 či 33, vôbec som dieťa nechcela. Potom prišla mačka… To je vraj taká postupka – keď už túžite po mačke alebo nejakom inom domácom miláčikovi, znamená to, že máte potrebu sa o niekoho starať… Keď si teda tridsiatnička berie do rodiny zvieratko, tak sa to v nej proste ozýva. Ja to na sebe vidím, začínam mať veľkú potrebu starať sa o druhých. Tak si teda hovorím, že by som sa asi mala starať o niečo, čo vznikne zo mňa,“ poznamenala Ivanková.

Kariéra ju podľa vlastných slov počká, telo však rýchlo zostarne. „V divadelnom svete si človek môže kedykoľvek niečo splniť, stále sa tam niečo deje, stále sa tvoria nové projekty. Čas je, naopak, neúprosný a telo má zas svoju cestu a vôľu. Uvidíme teda, či bude s Katkou spolupracovať alebo nebude,“ pousmiala sa herečka.

Na pohlaví dieťaťa jej podľa vlastných slov nezáleží. „Je mi jedno, čo to bude, aj keď vidím tam copíky s modrými mašličkami… Tak to vidí aj väčšina mojich kolegýň a priateľov, asi vo mne vnímajú tú jemnejšiu energiu. Ale je to napokon úplne jedno, hlavne nech je to dieťa zdravé,“ uzavrela.

#materstvo #herečka #túžba #Katarna Ivanková
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku