Iskra medzi mnou a Spiritom? Vôbec, hovorí Celeste Buckingham

Speváčka a herečka Celeste Buckingham by si rada zaspievala s raperom Eminemom. Zverila sa s tým v rozhovore pre český spravodajský portál iDNES.cz.

27.02.2018 00:00
Speváčka Celeste Buckingham. Foto:
Speváčka Celeste Buckingham.
debata (1)

„Vždy som si chcela zaspievať s Eminemom. To je pre mňa strop. Aj keby som mala spievať iba dve vety v refréne. Ale je to podľa mňa sen, ktorý môžem odložiť do šuflíka,“ povedala speváčka.

V rozhovore sa okrem toho zdôverila aj s tým, že popri novom albume Eminema počúva práve teraz indickú hudbu, čo nie každý v jej okolí prijíma s nadšením. „Kamarátky sa ma pýtali, či som v poriadku,“ povedala.

Moderátormi večera bola Zorka Hejdová a Roman...
Na podujatí sa zúčastnila aj Lucia Hablovičová....
+21Moderátorkou večera bola Zorka Hejdová.

Česká novinárka sa Buckingham pýtala aj na jej vzťah so slovenským rapperom Majkom Spiritom. „Vôbec,“ odvetila speváčka jednoznačne na otázku, či medzi nimi niekedy „preskočila iskra“.

„On je ako môj brat, máme také rodinné, kamarátske vzťahy. Nikdy sme spolu neprekročili tú hranicu a ani nám to nenapadlo, pretože sme sa spoznali, keď som mala šestnásť alebo sedemnásť a on akurát začínal svoju veľkú sólovú dráhu. Takže to takto ani nevnímam. Nemyslím, že by som s ním mala niekedy niečo mať a myslím, že on to má úplne rovnako,“ povedala tiež speváčka v rozhovore pre iDNES.cz.

© Autorské práva vyhradené

1 debata chyba
Viac na túto tému: #Celeste Buckingham #dueto #Eminem

+ Tréning s priateľmi prinesie zábavu a zlepší výkonnosť.
Nebojte sa požiadať o zvýšenie platu, zaslúžite si to....

+ Vitamíny doplníte liekmi, ktoré vám lekárnik poradí v lekárni.
Peniaze síce budete mať, ale šťastie vám to...