Pokašľali ste si to, rozčúlil sa Elton John na fanúšikov v Las Vegas

Anglický spevák, klavirista a skladateľ Elton John prerušil jeden zo svojich koncertov v Las Vegas, keď ho pri vystúpení obťažoval jeden z fanúšikov, ktorých si umelec privolal na pódium.

05.03.2018 12:28
Elton John Foto: ,
Elton John na archívnom zábere.
debata

Incident sa stal vo štvrtok v Caesar’s Palace, keď 70-ročný interpret spieval pieseň Saturday Night's Alright For Fighting, informoval portál TMZ. Jeden z fanúšikov sa počas piesne viackrát načiahol, aby sa ho mohol dotknúť a dotýkal sa aj jeho klavíra.

Robil to aj napriek tomu, že mu John povedal, aby prestal. Rozčúlený spevák mu následne vynadal, vstal a na chvíľu odišiel z pódia. Keď sa tam následne vrátil koncert dohral, fanúšikom však rázne oznámil, že si to „pokašľali“ a už ich nebude pozývať na pódium.

Spevák sa k incidentu neskôr vyjadril a v stanovisku pre magazín Entertainment Weekly vysvetlil, čo sa stalo. „Každý večer volám fanúšikov na pódium, keď hrám Saturday Night, je to vždy milá časť šou, kde sa s nimi môžem stretnúť, potriasť si s nimi rukou a mať ich pri sebe, keď hrám. Vždy boli veľmi zdvorilí k faktu, že sme uprostred živého vystúpenia. Tento chlapík bol neslušný, vyrušoval a nezáležalo mu a nerešpektoval našu šou, a tak som mu dal najavo, ako sa cítim. Potom som odišiel z pódia dovtedy, kým ho odtiaľ neodviedli,“ uviedol.

debata chyba
Viac na túto tému: #Elton John #fanúšik #Las Vegas
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy

+ Dnes budete relaxovať pri aktívnom športe, ktorý je váš najobľúbenejší.
Požiadajte o zvýšenie mesačnej mzdy,...

+ Potrebujete pohyb, pokiaľ sa vám nechce cvičiť, môžete sa prechádzať.
Pracujte pomaly avšak dôsledne,...