54-ročná hviezda, ktorá vyzerá na svoj vek! Vrásky ukazuje aj v Hollywoode

Na rozdiel od svojich slávnych kolegýň zo seriálu Priatelia (1994 - 2004), Jennifer Anistonovej či Courteney Coxovej, sa Lisa Kudrow červeným kobercom skôr vyhýba.

07.03.2018 00:00
debata

Predsa len sa pred pár dňami objavila na charitatívnej akcii na podporu boja s rakovinou prsníka, ktorá sa konala v Los Angles.

Lisa Kudrow počas charitatívnej akcie v Beverly... Foto: Profimedia
Lisa Kudrow Lisa Kudrow počas charitatívnej akcie v Beverly Hills.

V Hollywoode je priam výnimočným javom nájsť hviezdu, ktorá sa plynutiu času nebráni zubami-nechtami. 54-ročná slávna predstaviteľka Phoebe vyzerá presne na svoj vek. Sympatická blondínka má tvár posiatu jemnými aj výraznejšími vráskami, čo je dôkazom toho, že botoxovým či iným skrášľujúcim zásahom neholduje.

Je sympatické, že s plynúcimi rokmi sa vyrovnala pokojne a bez hystérie. Kudrow žije v manželstve s Michelom Sternom od roku 1995, z ktorého pochádza jedno dieťa. Škandály ju roky obchádzajú, k obetiam paparazzov nikdy nepatrila. Na rozdiel práve od spomínanej Anistonovej, ktorú fotografi prenasledujú doslova na každom kroku.

Hlavní hrdinovia seriálu Priatelia. Foto: Markíza
Seriál Priatelia sa nakrúcal v rokoch 1994 - 2004. Hlavní hrdinovia seriálu Priatelia.

V čase najväčšej slávy seriálu v Priatelia, v roku 1997, sa Kudrow dostala medzi 50 najkrajšách ľudí planéty podľa magazínu People.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #vek #priatelia #Lisa Kudrow

+ Chystáte sa na turistiku do hôr, nezabudnite fľašu s čistou vodou.
Pozvanie na narodeninovú oslavu akceptujte a...

+ Rozdeľte prácu kolegom, inak sa budete stresovať a nič nezvládnete.
S partnerom budete mať rozdielny...