Spevák Sam Smith: Radostné skladby, to nie je môj štýl

11.03.2018 16:00
Britský spevák Sam Smith nechýbal.
Britský spevák Sam Smith. Autor: ,

Anglický spevák Sam Smith sa obával reakcií na jeho druhý album The Thrill Of It All (2017). Dvadsaťpäťročný interpret to uviedol v rozhovore pre britský magazín OK!.

„Myslím si, že sa nikdy nedokážete zbaviť obáv z toho, ako vašu nahrávku budú vnímať ľudia. Nikto na mňa netlačil, no aj tak som mal strach. Chcem, aby sa ľuďom páčili moje skladby. Ak by to tak nebolo, je to akoby nemali radi ani mňa, a to nie je práve ideálne,“ povedal interpret. „Nemyslím si, že budem niekedy písať radostné skladby, pretože to nie je môj štýl,“ dodal.

Samuel Frederick Smith sa stal známym v roku 2012 vďaka spolupráci na piesni Latch dua Disclosure. O rok neskôr sa podieľal na singli La La La, ktorý vydal producent Naughty Boy a taktiež vydal EP nahrávku Nirvana. Na ňu nadviazal albumami In The Lonely Hour (2014) a spomínaným The Thrill Of It All (2017). Smith je víťazom ankety BBC Sound of 2014, ktorá predurčuje najväčšie hudobné hviezdy roka. Okrem toho získal napríklad štyri Grammy, šesť MOBO Awards, tri BRIT Awards alebo tri Billboard Music Awards. Nahral aj pieseň Writing's On The Wall pre bondovku Spectre (2015), ktorá mu vyniesla Oscara a Zlatý glóbus.

#strach #Sam Smith #fanúšikovia #album
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Neobmedzujte sa doprajte telu všetko čo si pýta v malej miere.
Buďte časovo flexibilný, v práci tak budete...

+ Netrávte veľa času doma, radšej sa prejdite vonku.
Ukázali ste sa v tom najlepšom svetle, môžete byť na...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk