Kolaps na pódiu! McGraw na kolenách, manželka ho už nepustila späť

12.03.2018 12:38
Speváčka Faith Hill a jej manžel Tim McGraw.
Spevák Tim McGraw a jeho manželka Faith Hill na archívnom zábere. Autor: ,

Americký country hudobník Tim McGraw v nedeľu skolaboval počas koncertu v írskom Dubline.

Päťdesiatročný rodák z Delhi v Louisiane podľa svedkov dospieval svoj hit Humble & Kind, spadol na kolená a následne si sadol, informuje na svojej webstránke magazín Rolling Stone.

Po tom, ako ho vzali na ošetrenie do zákulisia, prišla na pódium jeho manželka, speváčka Faith Hill, ktorá publikum na festivale Country to Country ubezpečila, že McGraw je v poriadku. „Všetci sme z toľkého cestovania trochu dehydrovaní a on je skutočne veľmi dehydrovaný. Ospravedlňujem sa vám, ale rozhodla som sa, že sa už nemôže vrátiť na pódium,“ vyjadrila sa v spoločnosti kapely 50-ročná Hill, ktorá je McGrawovou manželkou už viac ako 21 rokov, a následne predviedla a capella verziu piesne What a Friend We Have in Jesus.

Hudobníkov zástupca neskôr médiám vo vyhlásení potvrdil, že dôvodom kolapsu bola dehydratácia a McGraw, ktorého na mieste ošetrili zdravotníci, bude v poriadku. „On a Faith všetkým ďakujú za lásku a podporu a tešia sa na skoré stretnutie so svojimi írskymi fanúšikmi,“ uzavrel.

McGraw sa predtým v rámci trojdňového Country to Country festivalu v piatok predstavil v Londýne. Najbližšie by mal vystúpiť až 31. mája v americkom Richmonde, kde majú s Hill naplánovaný koncert v rámci spoločného Soul2Soul Tour.

#Tim McGraw #koncert #kolaps #Dublin
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Máte v sebe neskutočné množstvo pozitívnej energie, posúvajte ju ďalej.
Verte sami sebe a všetko pôjde...

+ Čakanie vám ubehne rýchlejšie keď začnete myslieť pozitívnejšie.
Dávajte si pozor na svoju prácu, čoskoro...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk