Stačia jej deti od sestier. Pohrám sa a môžem ich vrátiť, vraví Jenner

17.03.2018 14:00

Je jedinou členkou slávneho televízneho klanu, ktorá ešte nemá dieťa. Topmodelka Kendall Jenner hovorí, že zatiaľ žiadnu materinskú horúčku necíti.

Kendall Jenner na párty  Vanity Fair po rozdaní...
Kendall Jenner na párty Vanity Fair po rozdaní Oscarov. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

Počas návštevy v talk-šou moderátorky Ellen DeGeneresovej sa 22-ročná brunetka priznala k tomu, že občas, keď pozoruje svoje slávne sestry – všetko matky, kladie si otázku: „Pýtam sa sama seba, chcela by som dieťa? Mám fakt materinskú horúčku? Ale pravdou je, že nie. Zatiaľ mi materinské hodiny fakt netikajú,“ komentovala v talk-šou.

„Myslím si, že ešte môžem chvíľu počkať. Ale vlastne je to super. Mám okolo seba toľko malých detí, s ktorým sa môžem pohrať a potom ich zase vrátiť,“ pokračovala Jenner, ktorá sa nedávno objavila opäť na titulnej strane amerického magazínu Vogue.

Ide už o tretiu titulnú stranu jej kariéry, pričom je jednou z mála modeliek, ktorej sa taký úspech podaril. Americký Vogue je totiž známy tým, že na svoje obálky umiestňuje väčšinou hviezdy hereckého sveta, speváčky a prípadne top celebrity.

Jenner na obálke pózuje s papagájom, ktorý sa dotýka tesne jej v tváre. Slávnej moderátorke však prezradila, že pri fotení sa papagáj ku nej tak blízko nedostal. Fotografi ho na záber umiestnili fotošopom.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#dieťa #modelka #úspech #túžba #Kendall Jenner
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku