Rešpekt aj pre striptérky! Pýta si ho hviezda, ktorá pri tyči začínala

22.03.2018 00:00

Raperka Cardi B je za oceánom novou hviezdou prvej veľkosti. Nahráva so známymi muzikantmi a púta pozornosť aj svojou minulosťou. Začínala ako striptérka.

Speváčka Cardi B si odniesla cenu pre...
Speváčka Cardi B si odniesla cenu pre najlepšieho nováčika a zároveň predviedla bujný dekolt. Autor: SITA/AP, Chris Pizzello

V rozhovore pre magazín Cosmopolitan sa táto 25-ročná dáma priznala, že vždy rada hovorí o svojej niekdajšej profesii. „Ľudia niekedy reagujú v duchu, prečo stále dookola opakuješ, že si začínala ako sttiptérka. Už nám to došlo,“ uviedla v rozhovore Cardi B. „Ale môj dôvod je jasný. Nikto ma nerešpektuje pre prácu, ktorú som kedysi robila, ale ak im to pripomeniem, budú viac rešpektovať všetky tie ďalšie striptérky, ktoré tvrdo makajú,“ vysvetlila.

Podľa raperky je tiež problémom, že ženy v hip-hopovej brandži sú zvyčajne prehliadané a obchádza ich aj boj za rovnoprávnosť či hnutie MeToo. Dôvodom podľa nej je, že v ľuďoch panujú predsudky voči raperkám. Určite aj preto, že sa pred kamerami často predvádzajú obnažené a provokujúce.

„Stavím sa, že ak by sa čo i len jedna z nás postavila a začala hovoriť o svojich skúsenostiach s obťažovaním, ľudia by sa len pozerali a hovorili by: ‚No a? Veď aj tak si štetka, tak je to jedno‘,“ konštatovala v rozhovore Cardi B.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#striptérka #raperka #rešpekt #MeToo #Cardi B
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku