Bartošová opäť zmizla z nemocnice. Milenec ju opustil a 'ide žiť'

Česká speváčka Iveta Bartošová v pondelok ráno nečakane opustila pražskú Nemocnicu Milosrdných sestier sv. Karla Boromejského, známu ako Nemocnica pod Petřínem.

15.08.2011 20:14
Iveta Bartošová Foto:
Speváčka Iveta Bartošová.
debata

Štyridsaťpäťročná rodáčka z Čeladnej tak zrejme urobila na vlastnú žiadosť. Bartošovú hospitalizovali v piatok po tom, čo do jej domu v pražskej štvrti Uhříněves privolala pomoc opatrovateľka jej syna Artura.

Podľa nepotvrdených informácií sa vtedy speváčka pokúsila o samovraždu. Zatiaľ nie je známe, kde sa Bartošová nachádza, avšak v Uhříněvsi nie je. Jej syn Artur je stále v tábore. Od správania sa problémovej speváčky sa dištancoval jej nedávny priateľ Domenico Martucci, ktorý na sociálnej sieti Facebook napísal, že „ide do Barcelony a začne konečne žiť.“

Ivetu Bartošovú predtým hospitalizovali v júni a to na psychiatrickej klinike Lekárskej fakulty Univerzity Karlovej v Prahe. Aj vtedy z nemocnice odišla už po dvoch dňoch po podpísaní reverzu. Jej manažér Richard Dušák s ňou krátko nato rozviazal spoluprácu.

Speváčka sa už pred štyrmi rokmi liečila na psychiatrii v Kroměříži zo závislosti od alkoholu v kombinácii s liekmi. Tento rok na jar sa liečila aj u uznávaného psychiatra Pavla Doubka, ktorý sa v minulosti staral o Karla Svobodu, Petra Muka alebo Miloša Kopeckého. Mal jej pomôcť bojovať s prehnane úzkostnými stavmi, ktoré sa snažila zahnať alkoholom.

debata chyba

+ Zabudnite dnes na mastné jedlá, môže vám to ublížiť.
Vašou hlavnou prácou bude dnes leňošenie pri televízore,...

+ Aj čaj vás môže opäť postaviť na nohy, otázkou je len to, čomu veríte.
Prácu musíte momentálne zvládnuť bez...