Heidi Klum si s novým zajačikom vymenila vášnivé bozky, ľudia im nevadili

29.03.2018 15:30
Modelka a televízna osobnosť Heidi Klum.
Modelka a televízna osobnosť Heidi Klum. Autor: ,

Už minulý týždeň priniesli nemecké aj americké médiá správu o tom, ako si padli modelka Heidi Klum (44) a gitarista nemeckej kapely Tokio Hotel, Tom Kaulitz (28), do oka.

Počas akcie šperkárskej značky Lorraine Schwartz v jednom z hotelov v Los Angeles sa od seba nepohli a podľa očitých svedov po podujatí odišli spoločne.

Aktuálne už prežívajú svoj vzťah aj na verejnosti. Paparazzi zachytili 4-násobnú matku Heidi Klum a mladého muzikanta, ako si vymieňajú horúce bozky v Pasadene, okolo nich bola skupinka ľudí. Rozdiel 16 rokov ani jednému z dvojice viditeľne problém nerobí.

Členovia kapely TOkio HOtel: Zľava: Georg...
Členovia kapely TOkio HOtel: Zľava: Georg Listing, Bill Kaulitz, Tom Kaulitz a Gustav Schaefer. Autor: SITA/AP, Itsuo Inouye

K romániku modelky sa prostredníctvom sociálnych sietí vyjadrujú aj jej fanúšikovia, ich reakcie sú zväčša pozitívne. Slávnej nemke mladého partnera želajú.

V septembri sa Klumovej rozpadol 3-ročný vzťah s Vitom Schnabelom, ktorý bol od nej mladší o 13 rokov. A hoci sa modelka k dôvodu ukončenia vzťahu nevyjadrila, médiá priniesli informácie o Schnabelovom probléme s drogami, dokonca ho v Kalifornii kvôli nim aj zadržali.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Tokio Hotel #Heidi Klum
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nemusí byť všetko tak, ako sa zdá, myslite len na to najlepšie.
Čím skôr si spravíte svoju prácu, tým skôr...

+ Dbajte, aby ste do seba nedávali žiadne zbytočné lieky.
Za svoju prácu budete aj patrične odmenený.
...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk