O 6-ročnú dcéru Beyoncé sa stará štylista. Toto dieťa má, čo si zažiada!

08.04.2018 00:00
Speváčka Beyonce (vľavo) s mamou Tinou...
Speváčka Beyonce (vľavo) s mamou Tinou Knowlesovou (vpravo) a dcérkou Blue Ivy Carterovou. Autor: ,

Má len šesť rokov, ale patrí medzi najznámejšie deti na svete. A tiež medzi deti žijúce v nesmiernom luxuse. Reč je o Blue Ivy, dcére speváčky Beyoncé a rapera Jay-Z.

Ako píše portál magazínu People, šesťročná Blue Ivy Carter má k dispozícii štylistu a tiež osobného nákupcu Manuela Mendeza. Ten sa stará o nákup módnych vychytávok a tiež zabezpečuje pre najstaršiu z troch detí slávneho hudobného páru celkovú módnu výbavu.

Mendez pracuje tiež ako osobný asistent známej speváčky, no doposiaľ sa nevedelo, že jeho služby využíva naplno aj malá Blue. Potvrdila to až hovorkyňa speváčky pre portál Women's Wear Daily.

Mendez spolupracuje s Beyoncé už od roku 2013. Z tohto obdobia pochádza aj prvá fotografia Blue v plavkách so zvieracou potlačou, ktorú zverejnil na svojom Instagrame. Rozpútal tak vášnivé diskusie fanúšikov, ktorí sa snažili podobný kúsok zohnať pre vlastné ratolesti.

Mendez má však pri práci pre slávnu rodinku voľnú ruku a často vyberá kúsky, ktoré sú dostupné len úzkej skupine superbohatých ľudí. Naposledy to bol charitatívny večer nadácie Tiny Knowlesovej, mamy speváčky Beyoncé a babičky roztomilej Blue Ivy. Mendez stojí aj za vzhľadom malej celebrity na vyhlásení cien Grammy.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#pomoc #Beyonce #dieťa #stylista #štýl #Blue Ivy #nákupca
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku