Ona v pôrodnici, on v náručí inej ženy! Tak tomu sa povie silná káva

11.04.2018 15:50
Khloe Kardashian (vpravo) a basketbalista...
Televízna osobnosť Khloe Kardashian (vpravo) a basketbalista Tristan Thompson na kolážovom zábere. Autor: ,

Žeby bol nepoučiteľný? Amerika najnovšie žije škandálom okolo basketbalistu Tristana Thompsona, partnera slávnej televíznej celebrity Khloe Kardashianovej. Mal ju podvádzať priamo vo chvíľach, počas ktorých ona ležala v pôrodnici.

Ako píše portál JustJared.com, Thompsona zachytili kamery portálu TMZ.com, ako sa bozkáva s neznámou sexy slečnou v newyorskom nočnom klube. Potom sa dokonca dvojica vydala spolu do hotela, čo opäť zachytili bulvárni reportéri. V rovnakom čase sa pritom Khloe Kardashian, ktorá čaká Thompsonovo dieťa, vybrala do pôrodnice v Clevelande.

Thompson sa síce k ničomu nevyjadril, ale k slovu sa prihlásila jeho bývalá priateľka Jordan Craig, s ktorou sa rozišiel práve kvôli Kardashianovej. Urobil tak v čase, keď Craig čakala ich spoločného potomka – dnes 16-mesačného syna Princa.

Medzitým sa objavili aj ďalšie vyjadrenia a dôkazy, ktoré tvrdia, že Thompson zjavne patrí k mužom, ktorí nedokážu udržať svoje sexuálne inštinkty na uzde. TMZ.com dokonca získalo video z októbra minulého roka, na ktorom sa športovec ocitol v spoločnosti dvoch sexy krások. S jednou sa vášnivo bozkával, druhá ho chytala rukou v rozkroku a potom mu strčila hlavu do svojho výstrihu. Thompson sa tomu však zjavne nebráni.

Khloe Kardashian, ktorej už nevyšli predchádzajúce vzťahy, sa k celej situácii zatiaľ nevyjadrila.

#pôrod #nevera #škandál #Khloé Kardashian #Tristan Thompson
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Začnite konzumovať viac zdravých potravín, začnete sa cítiť lepšie a zdravšie.
Svoje návrhy si nechajte...

+ Chodievajte častejšie do prírody, máte nedostatok pohybu.
Pobavia vás v práci klebety, ktoré sa o vás...