Heather Locklear odmietla vinu v súvislosti s napadnutím policajta

13.04.2018 17:45
Herečka Heather Locklear na archívnom zábere.
Herečka Heather Locklear na archívnom zábere. Autor: ,

Americká herečka Heather Locklear odmietla vinu v prípade obvinení z ublíženia na zdraví policajtovi.

Toho sa dopustila koncom februára, keď policajti prišli do jej domu po tom, ako údajne napadla svojho priateľa Chrisa Heissera.

Právni zástupcovia 56-ročnej rodáčky z Los Angeles, Blair Berk a William Haney, vo štvrtok na súde popreli vinu svojej klientky vo všetkých piatich bodoch obžaloby, pričom štyri súvisia s ublížením na zdraví a piate obvinenie sa týka vzdorovania zatknutiu a bránenia policajtovi vo výkone, informuje magazín People. Podľa prokurátora okresu Ventura, môže dostať herečka za každý z piatich prečinov maximálny trest na rok odňatia slobody.

Locklear, ktorá je v súčasnosti na liečení, zatkli vo februári pre podozrenie z domáceho násilia. Toto obvinenie však v marci stiahli. Neskôr tiež prehľadali jej dom v snahe nájsť strelnú zbraň registrovanú na jej meno. Spravili tak po tom, čo sa údajne vyhrážala policajtom, že ich zastrelí, ak sa ešte niekedy vrátia do jej domu.

Locklear, ktorá už aj v minulosti bojovala so závislosťou, nie je na liečení prvý raz. V marci 2008 jej lekár privolal pomoc, pretože mala podľa neho samovražedné sklony a v júni toho istého roku vyhľadala pomoc v súvislosti so psychickými problémami. Tento rok v marci dobrovoľne nastúpila na liečenie závislosti.

#vina #ublíženie na zdraví #policajt #Heather Locklear
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Buďte dnes veľmi opatrný, hrozia drobné úrazy v domácnosti.
Dnes sa naučíte veľa zaujímavostí, využite ich...

+ Počúvajte rady svojho lekára, chce pre vás len to najlepšie.
Neberte si úver, nepotrebujete ho naozaj...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk