Krásne aj v teplákoch! Slávna mama Brinkley po boku dcéry, zaujali obe

20.04.2018 00:00

Jedna má neuveriteľných 64 rokov, druhá len 19. Sú mamou a dcérou. Niekdajšia americká topmodelka Christie Brinkley vzala svoju najmladšiu ratolesť na basketbalový zápas.

Americká topmodelka Christie Brinkley (vpravo)...
Americká topmodelka Christie Brinkley (vpravo) s dcérou Sailor Brinkley-Cook na basketbalovom zápase New York Knicks verzus Miami Heat.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: Reuters, Brad Penner

Už pred niekoľkými dňami sa niekdajší americký sexidol a jedna z najslávnejších modeliek planéty objavila na basketbalovom zápase v Madison Square Garden. Kým väčšina celebrít na podobné športové podujatia vyrazí v štýlovom outfite, Christie Brinkley to vzala celkom športovo. Navliekla sa do teplákovej mikiny s nápisom a pery ozdobila výrazným červeným rúžom.

Spoločnosť jej robila najmladšia dcéra, tiež modelka Sailor Brinkley Cook. Devätnásťročná plavovláska podedila po mame fyzické pôvaby a zdá sa, že tiež lásku k športu. Na zápase spoločne náruživo povzbudzovali a keď bolo treba, aj zapózovali do objektívu.

Sailor je dcérou architekta Petra Cooka, ktorý bol Brinkleyovej manželom v rokoch 1996 až 2008. S ním má topmodelka a dnes úspešná podnikateľka aj syna Jacka. Najstaršiu ratolesť, dcéru Alexu Ray Joelovú má zo vzťahu so spevákom Billym Joelom.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#pôvab #modelka #mama #dcéra #Christie Brinkley #basketbal
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Bolesti hlavy vám spôsobuje nedostatok tekutín, skúste piť viac čistej vody.
Kúpite si to, čo potrebujete,...

+ Niektoré udalosti nedokážete ovplyvniť, preto ich jednoducho nechajte tak.
Teraz využijete znalosti...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk