Je to vážne! Katy Perry a Orlando Bloom spolu navštívili pápeža

Aký vážnejší krok môže urobiť zamilovaný pár, než sa spolu zúčastniť na návšteve najvyššej hlavy katolíckej cirkvi. A presne to spravila speváčka Katy Perry a herec Orlando Bloom.

30.04.2018 10:57
Katy Perry a Orlando Bloom Foto: ,
Katy Perry a Orlando Bloom sa spoločne zúčastnili na tlačovej konferencii na pomoc ľuďom s rakovinou, na ktorej sa zúčastnil aj pápež František.
debata (2)

Hoci médiá o dvojici už viackrát informovali ako o rozídencoch, ktorých vzťah omrzel – opak je pravdou. Americká speváčka a britský herec sa stretávajú stále a ich vzťah je vraj vážnejší než kedykoľvek predtým.

Dôkazom má byť aj návšteva Vatikánu, kde sa 33-ročná hudobná hviezda a jej partner, objavili spoločne s Perryovou matkou a manažérkou počas masového stretnutia veriacich s pápežom Františkom. Fotografi dokonca zachytili, ako sa pápež pri hviezde pristavil a prehodili pár slov a potriasli si rukou.

Katy Perry a Orlando Bloom spolu počas návštevy... Foto: SITA/AP, Alessandra Tarantino
Katy Perry a Orlando Bloom Katy Perry a Orlando Bloom spolu počas návštevy Vatikánu a stretnutia s pápežom Františkom.

Perry je známa tým, že pochádza zo silne veriacej rodiny. Pre náboženstvo a nezhody v jeho praktizovaní však mala istý čas aj ťažký a náročný vzťah s oboma rodičmi. Aj Bloom je však praktizujúci katolík a zdá sa teda, že obe šoubiznisové hviezdy našli nový smer. Paparazzovia milencov zachytili aj počas prechádzky v Ríme. Perry a Bloom si spoločne pozreli napríklad Koloseum.

Pápež František zdraví skupinu veriacich,... Foto: SITA/AP, Alessandra Tarantino
Pápež František zdraví skupinu veriacich, ktorej členom bola aj speváčka Katy Perry (hore) a jej priateľ Orlando Bloom. Pápež František zdraví skupinu veriacich, ktorej členom bola aj speváčka Katy Perry (hore) a jej priateľ Orlando Bloom.

© Autorské práva vyhradené

2 debata chyba
Viac na túto tému: #pápež #láska #Katy Perry #Rím #Orlando Bloom #stretnutie

+ Meditácia alebo relaxácia znižujú stres a prispievajú k psychickej rovnováhe.
Neradujte sa dlho, to šťastie čo...

+ Vášmu telu chýbajú mliečne výrobky, neobmedzujte syry ani mlieko.
Prehodnocujte svoje predplatné služby, aby ste...