Nový Cibulkovej domov v Dubaji? Adresa s menom Versace, foto samý luxus!

10.05.2018 11:33

Správy o tom, že slovenská tenistka Dominika Cibulková zmenila trvalé bydlisko prekvapili mnoho jej športových fanúšikov. Ale to nie je všetko.

Tenistka Dominika Cibulková prišla na módnu...
Tenistka Dominika Cibulková prišla na módnu premiéru vyzbrojená štýlovo. Autor: Dynamic Relations

Známa športovkyňa bude odteraz mať adresu trvalého pobytu v Dubaji v Spojených arabských emirátoch. „Ako tenistka som takmer počas celého roku mimo Slovenska, či už na turnajoch alebo počas prípravy. V Dubaji som našla miesto, ktoré mi poskytuje komplexne tréningové možnosti a predovšetkým špičkovú lekársku starostlivosť, ktorá je vzhľadom ma moju športovú kariéru i profesný vek najdôležitejšia,“ uviedla Cibulková pre sportky.sk.

Azda ešte viac ako správa o presídlení do Dubaja, prekvapí bežného Slováka luxus, ktorý si Cibulková v krajine dopraje. Jej oficiálnou adresou sa totiž stal komplex Palazzo Versace vo štvrti Al Jadaf.

Spálňa Palazzo Versace Hotel & Resort s...
Spálňa Palazzo Versace Hotel & Resort s výhľadom.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: Versace

O tomto luxusnom hotelovom komplexe sme písali v sekcii Cestovanie už v roku 2016. Domáci investor spoločne so značkou Versace vytvoril opulentný a superluxusný hotelový komplex s vyše 200 hotelovými apartmánmi, ôsmimi reštauráciami či niekoľkými fitness-centrami, bazénami a vlastným obchodným centrom. Súčasťou projektu sa však už dávnejšie stalo aj vybudovanie a predaj 169 luxusných rezidencií, zariadených podobne ako luxusné hotelové apartmány, ktoré si odkúpili alebo prenajali súkromné osoby. To by mal byť aj prípad slovenskej tenistky Cibulkovej.

Hoci detaily o tom, ako bude bývať, známe nie sú – už samotný koncept projektu v Dubaji staval na oslave luxusu, honosnosti a opulencie v typickom estetickom duchu talianskeho módneho domu so znakom Medúzy v logu. Pre lepšiu predstavu si môžete pozrieť bohatú galériu z Palazzo Versace v galérii nižšie.

Lobby v
		Palazzo Versace Hotel &
		Resort.
Vstupná
		hala v Palazzo Versace Hotel &
		Resort.
+14Spálňa Palazzo Versace
		Hotel & Resort s
		výhľadom.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#luxus #hotel #Dominika Cibulková #Dubaj #Palazzo Versace #oficiálne zábery
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Ananásová štava zmení vaše chute a vy sa budete cítiť príjemne.
Prácu, ktorú máte nepodceňujte, musíte...

+ Pozor na potraviny, ktoré sú zle skladované, mohlo by vám byť nevoľno.
Podnikanie prenecháte osobe,...