Otcom dieťaťa najmladšej Kardashianky bodyguard? Toto hovorí on!

15.05.2018 09:00

Už niekoľko mesiacov je z nej mama. Najmladšia členka televízneho klanu Kardashianovcov, Kylie Jenner sa však kvôli svojmu potomkovi dostala do rečí.

Kylie Jenner v kreácii Alexander Wang. Na...
Kylie Jenner v kreácii Alexander Wang. Na snímke aj s partnerom Travisom Scottom. Autor: Reuters, CARLO ALLEGRI

Hoci otcom bábätka, dcérky Stormi, je raper Travis Scott, objavili sa v médiách aj tvrdenia, že by to mohlo byť celkom inak. Najmä niektorí fanúšikovia začali na internete rozvíjať konšpirácie, že by otcom dieťata mohol byť Jennerovej osobný bodyguard Tim Chung.

Špekulácie to nie sú celkom nemiestne – stačí sa pozrieť na Chunga, ktorý vyzerá ako dokonalý model s vyrysovaným telom a pôvabnou tvárou (na snímke dolu). Vďaka záberom s Jennerovou sa aj z neho už stala celkom slušná celebrita a na internete ho sleduje takmer 800-tisíc ľudí.

Reči o tom, že by malá Stormi mala byť jeho dcérou, však Chunga zasiahli a tvrdí, že úrážajú celú rodinu 20-ročnej Kylie. „Som osoba, ktorá si veľmi potrpí na súkromie a normálne nereagujem na klebety a príbehy, ktoré sú také šialené, až sú na smiech,“ napísal Chung na Instagrame. „Z hlbokého rešpektu voči Kylie, Travisovi aj ich dcére a spoločnej rodine by som však chcel raz a navždy vyhlásiť, že moje interakcie s Kylie a jej rodinou sú limitované na striktne profesionálny kontakt,“ doplnil ešte Chung.

„Neskrýva sa tu žiadna senzácia a chcel by som požiadať médiá, aby viac nezapájali moje meno do vymyslených súvislostí, ktoré sú neuveriteľne urážlivé voči ich rodine,“ rázne vyhlásil fešák, ktorý sprevádza Jennerovú už vyše roka na všetkých verejných a spoločenských akciách.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#výmysel #rodina #otec #Kylie Jenner #bodyguard
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Choďte dnes do prírody a začnite ju konečne vnímať naplno.
Budete momentálne v stresových situáciách,...

+ Počas víkendu si konečne doprajte leňošenie, tešte sa na to.
Nepočítajte peniaze na účte viac ako je...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk