Chvíle, keď sa deti len tak hrajú, si užívam najviac, vraví vojvodkyňa

28.05.2018 00:00

Sú na očiach verejnosti pravidelne, ale o súkromí nehovoria takmer vôbec. Vojvodkyňa Catherine však tentoraz urobila výnimku.

Camilla, manželka princa Charlesa a vojvodkyňa...
Camilla, manželka princa Charlesa a vojvodkyňa Kate (vpravo) na svadbe princa Harryho a Meghan Markleovej. Autor: Reuters, POOL

Manželka princa Williama a mama troch ratolestí sa v otvorenom liste pre verejnosť, ktorý napísala v rámci podpory týždňa detských hospicov, priznala k tomu, že najviac si užíva celkom obyčajné momenty.

„Tráviť spoločne kvalitný čas je veľmi dôležitý aspekt rodinného života a pre mňa ako matku sú najpríjemnejšie často tie jednoduché momenty, keď sa deti len tak hrajú vonku. Také niečo si nadovšetko užívam,“ uviedla Kate, ktorá tretie dieťa porodila len pred niekoľkými týždňami.

V sobotu 19. mája sa potom objavila prvýkrát od pôrodu v spoločnosti na svadbe svojho švagra – princa Harryho, ktorý si bral americkú herečku Meghan Markleovú. Verejnosť porovnávala, ktorá z neviest bola krajšia, keďže v minulosti to bola práve Kate Middleton vo svadobných šatách Alexander McQueen, ktorá ohúrila celý svet.

Zahlasovať v našej ankete môžete aj vy. Tu si pozrite slávne kráľovské nevesty.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#vojvodkyňa Kate #rodina #nevesta #krása #hra #deti
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nehanbite sa za svoje problémy, potrebujete pomoc, tak ju vyhľadajte.
Lakomosť vám zaručí len to, že...

+ Niektoré jedlá vášmu telu robia dobre, iné zasa nie, nerozrušujte sa.
Všetko si môžete ešte premyslieť a...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk