Manželstvo Borisa Beckera sa rozpadlo! Krach po 13 spoločných rokoch

O kríze v manželstve slávneho nemeckého tenisového šampióna Borisa Beckera (50) a Lilly Beckerovej (41) sa už dlhšie šepkalo, nemecké médiá slovo rozchod skloňovali čoraz častejšie.

29.05.2018 13:18
Boris Becker Foto: ,
Boris Becker s manželkou Lilly Becker na archívnej snímke.

A šumy sa potvrdili. Po trinástich spoločných rokoch sa prominentné manželstvo rozpadlo. Dvojica informáciu potvrdila v oficiálnom vyhlásení, ktoré sa v utorok objavilo v nemecnom Bilde.

Pod vyhlásením je podpísaný právny zástupca Beckerovcov, Christian-Oliver Moser. „Pre pani a pána Beckerovcov nebolo toto rozhodnutie po trinástich spoločných rokoch, z toho deväť manželských, ľahké. Tým najhlavnejším je momentálne pre oboch dobro ich syna Amadea,“ píše sa vo vyhlásení. Podľa nemeckého serveru Bild sa párik rozišiel v priateľskej atmosfére po vzájomnej dohode.

Známy tenista a niekdajšia modelka sa spoznali v roku 2005 v Miami, kedy sa začal ich vzťah, ktorý pripomínal jazdu na horskej dráhe. V roku 2009 sa zosobášili v St. Moritz, o rok nato prišiel na svet ich spoločný syn Amadeus. Z manželstva s Barbarou Beckerovou má tenista ešte synov Noaha (24) a Eliasa (18). Okrem toho je aj otcom Anny Ermakovej (18), ktorá prišla na svet po jeho mimomanželskej afére s modelkou Angelou Ermakovou.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
debata chyba
Viac na túto tému: #rozchod #Boris Becker #Lilly Becker

+ Nenamýšľajte si, že nie ste úplne v poriadku, je to nezmysel.
Získate informáciu, ktorá vám pomôže do...

+ Premôžte sa k posilneniu svoje kondície, začnite pozvoľna.
Predajte sa, svoj návrh odprezentujte naplno....