Anne Hathaway: Nemôžeš pribrať, povedali mi po získaní úlohy

03.06.2018 00:00
Herečka Anne Hathaway v kreácii Valentino Haute...
Herečka Anne Hathaway v kreácii Valentino Haute Couture. Autor: ,

Áno, aj krásna Anne Hathaway, ovenčená Oscarom, bola šikanovaná za to, ako vyzerá.

35-ročná herečka v „Today“ šou priznala, že často počúvala poznámky na svoju hmotnosť. Najmä v období jej mladosti. „Možno si niekto myslel, aká veľká vec je povedať 16-ročnej tínedžerke: 'Blahoželáme k získaniu úlohy. Teraz už nemôžeš pribrať.“ To sa mi stalo a teraz, po dvadsiatich rokoch si myslím, že mi to mohli povedať aj inak. Ostala som z toho zaskočená."

Tému kilogramov navyše riešila herečka aj v súvislosti s jej prvým tehotenstvom. V roku 2016 priviedla na svet syna Jonathana. Vtedy na túto tému na svojom Instagrame napísala: „Nie je dôvod hanbiť sa za to, že počas tehotenstva priberiete. A takisto nie je hanba, ak vám zhodenie kilogramov trvá o čosi dlhšie.“

Hoci sa zo svojich pokrokov, keď sa po pôrode dostávala späť do formy tešila a ukazovala to aj svojím fanúšikom na Instagrame, ženám dala jasný signál, že o žiadne preteky v tom, kto sa ako skoro dostane po pôrode do formy, nejde. Napriek tomu, že medzi hviezdami takýto trend priam zúri – ukazovať pár týždňov po pôrode dokonalé telá, niektoré hviezdy zostávajú v tomto smere pri zemi.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Anne Hathaway #hmotnosť
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Neduste v sebe veci čo vás trápia, zverte sa s nimi niekomu.
Ak vás vaša práca nebaví, nájdite si inú,...

+ Nemyslite na negatívne veci ohľadom vášho zdravia, sami si ich privolávate.
Plňte si svoje povinnosti...