Rachel a Monica z Priateľov si vyrazili na párty! Ktorej to pristalo viac?

04.06.2018 00:00

Seriál Priatelia sa síce skončil po desiatich sezónach v roku 2004, kamarátstvo Jennifer Anistonovej a Courteney Coxovej však pretrváva dodnes.

K priateľstvu patrí aj zábava a tak si dve hviezdy spoločne vyrazili na Chanel párty v Malibu. 49-ročná Aniston na večer zvolila jednoduché dlhé čierne šaty na ramienkach, 53-ročná Cox prišla v bielej blúzke a čiernych nohaviciach. Pred fotografmi sa chytili za ruky a usmievali sa do objektívov. Práve Aniston sa v spoločnosti od rozchodu s Therouxom často neobjavovala, párty v Malibu si však po dlhšom čase ujsť nenechala.

Jennifer Aniston (vľavo) a Courteney Cox na...
Jennifer Aniston (vľavo) a Courteney Cox na Chamel párty v Malibu. Autor: Profimedia

Zatiaľ, čo manželstvo Anistonovej s Justinom Therouxom sa pred pár mesiacmi skončilo rozchodom, Cox má tesne pred svadbou so snúbencom Johnnym McDaidom z kapely Snow Patrol. Podľa britských médií Cox svoju kamarátku požiadala, aby sa stala jej hlavnou družičkou na očakávanej svadbe. „Courteney si nevie predstaviť, že by išla uličkou bez toho, aby mala Jennifer vo svojej blízkosti. Spája ich silné priateľstvo,“ cituje The Mirror zdroj z okolia slávnej dvojice.

Obe herečky preslávil práve seriál Priatelia, ktorý sa v rokoch 1994 – 2004 tešil ohromnej diváckej popularite. Aniston stvárňovala postavu Rachel Greenovej a Cox sa predviedla ako Monica Gellerová. V roku 2003 získala Aniston za rolu Rachel Zlatý glóbus.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#priatelia #Jennifer Aniston
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Myslíte na to ako vyzeráte a pritom zanedbávate svoje zdravie.
Dnes dosiahnete vaše osobné víťazstvo, v...

+ Venujte sa dnes po práci hlavne sebe, potrebujete to.
Investície do dlhopisov konenčne prinesú želaný...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk