Romantika pod Eiffelovkou! Agassi si vymenil rýchle bozky s jeho Steffi

06.06.2018 00:00

Steffi Graf (48) a Andre Agassi (48) si spolu vyrazili do mesta zaľúbencov.

Známa športová manželská dvojica sa prišla do Paríža ukázať v rámci charitatívneho projektu. A hoci sa niekdajší športovci postavili pred oltár takmer pred dvadsiatimi rokmi, pred objektívmi pôsobili ako čerství zaľúbenci.

Steffi Graf a  Andre Agassi počas podujatia...
Steffi Graf a Andre Agassi počas podujatia "Longines Future Tennis Aces" v Paríži. Autor: Profimedia

Rodený Američan zverejnil na svojom Instagrame záber z tenisového kurtu, na ktorom je rozpoznateľná aj Steffi Graf, Agassi pod záber napísal: „Malá romanca so Stef“. Zatiaľ, čo profesionálni hráči budú na French Open súperiť do 10. júna, pod Eiffelovkou sa koná turnaj chlapcov a dievčat, ktorí športoví manželia prišli podporiť. Pod slávnou dominantou Paríža si dokonca spolu aj zahrali.

Little romance with Stef

A post shared by Andre Agassi (@agassi) on

Paríž k romantike priam navádza a tak si dlhoroční partneri pri tenisovej sieti vymenili počas ich hry aj niekoľko bozkov. S raketami v rukách a športovom oblečení vyzerali takmer rovnako, ako v časoch ich tenisovej kariéry. Steffi mala na sebe krátku čiernu sukničku, ktorá nechala vyniknúť jej štíhlym nohám.

Andre Agassi a Steffi Graf sa v roku 2001 stali manželmi, spoločne vychovávajú dve ratolesti – syna Jadena Gila (16) a dcéru Jaz Elle (14).

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Andre Agassi #Steffi Graf
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku