Sklovska už má letný plán jasný - Mykonos. Ale stihla aj Rumunsko!

12.06.2018 08:20
Speváčka Sisa Lelkes Sklovska.
Speváčka Sisa Lelkes Sklovska. Autor:

Slovenská speváčka Sisa Sklovská si leto plánuje poriadne užiť. Do diára preto zaradila aj dovolenku na gréckom Mykonose.

Keď jej skončia pracovné povinnosti v Divadle Nová scéna, čaká ju však ešte koncert v Ríme. „Počas osláv Cyrila a Metoda budeme 20. júna v Bazilike sv. Praxedy už po štvrtýkrát premiérovať slovenské dielo z pera Ľubomíra Horňáka a Mariána Brezániho. Tentoraz zhudobnili Majstra Pavla z Levoče,“ prezradila speváčka.

Potom jej začnú prázdniny a vytúžená dovolenka. „Ideme na Mykonos, ostrov plný zábavy a života. To je taká moja krvná skupina, tance, diskotéky a život,“ priznala Sklovská, ktorá more tento rok stihla už aj v máji.

„Bola som v Rumunsku, v Mamai na otvorení sezóny. Je to tam úžasné. Mamaia je veľmi populárna prímorská oblasť a ja mám k nej navyše veľmi osobný vzťah, pretože to je miesto, kde som bola ako 6-ročná prvýkrát pri mori a naučila som sa tam dokonca plávať,“ vysvetlila svoj vzťah k letovisku charizmatická tmavovláska.

„A asi pred tromi rokmi vytvorili novú Mamaiu, to sa nedá ani opísať. Všetko je tam nové, podniky, nenormálne night cluby… Ťažko mi o tom hovoriť, treba to len vidieť a zažiť,“ poznamenala speváčka.

V Grécku si však napriek svojej obľube v nočnom živote plánuje vychutnať aj tamojšiu prírodu. „Dovolenka pre mňa určite nie je len o tom prísť niekam na pláž a bezmocne tam ležať. To by ma nebavilo. Ja nemám problém s ničím, zoberiem batoh a idem spať aj pod stan,“ uviedla.

#Sisa Sklovska #pláž #Mykonos #leto #dovolenka
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nekúpte sa v príliš horúcej vode, vášmu srdcu to nespraví dobre.
Dnes ste už spravili dosť, je čas na...

+ Šport je presne to, čo vám v živote chýba, začnite so skupinou.
Prosenie vám nepomôže, mali ste sa začať...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk