Čo robí Alagičovej frajer o poldruhej ráno? Nahý Rytmus opravuje žalúzie!

12.06.2018 11:18
Moderátorka Jasmina Alagič a raper Rytmus.
Moderátorka Jasmina Alagič a raper Rytmus. Autor:

Najprv tajnosti, teraz azda až možno príliš veľký pohľad do súkromia! Moderátorka Jasmina Alagič odhalila na svojom Instagrame nečakaný moment z jej vzťahu s Rytmusom.

Záber na nahého Rytmusa v rámci...
Záber na nahého Rytmusa v rámci "instastories" jeho priateľky Jasminy Alagičovej. Autor: Instagram/JasminaAlagic

Hoci doposiaľ to bol najmä známy raper, ktorý sa verejne vyznával z lásky k príťažlivej moderátorke Superstar. Počas uplynulých hodín pridala do „mediálneho ošiaľu“ ohľadom tejto dvojice aj 28-ročná Alagič. Ako inak, na Instagrame.

„Neviem, čo robí váš frajer o poldruhej ráno, ale ten môj opravuje nahý žalúzie,“ znie hlas krásky s bosniansko-maďarskou krvou v žilách.

Hoci ona sama na minivideu nie je, za čiernym závesom celkom jasne vidieť piešťanského rodáka, 40-ročného Rytmusa. A áno, nemá na seba naozaj vôbec nič. Jeho intímne partie však chráni práve tmavý záves.

Alagič tento „odhaľujúci“ moment zverejnila v rámci „instastories“ – teda funkcie, ktorá mapuje dianie za uplynulých 24 hodín a následne zo siete zmizne.

Samotný Rytmus si nový vzťah s krásnou moderátorkou zjavne užíva a je zaľúbený až po uši. Svedčia o tom aspoň jeho vyjadrenia a gestá, ktoré zatiaľ urobil.

Alagič v nedeľu večer poslednýkrát moderovala finálovú súťaž Superstar, v ktorej vyhrala česká speváčka Tereza Mašková. Jej moderátorským kolegom v šou bol Leoš Mareš.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#odhalenie #Instagram #nahý #Rytmus #Jasmína Alagič
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Aj ten najmenší pohyb je lepší ako žiaden, nezabúdajte na dôsledky.
Nepodceňujte sa, mali by ste poznať...

+ Nemyslite na negatívne veci ohľadom vášho zdravia, sami si ich privolávate.
Plňte si svoje povinnosti...