Brigitte Nielsen sa ako 54-ročná stala opäť mamou, porodila dievčatko

Rodáčka z dánskeho Rodovre o tom informovala magazín People. Otcom dieťaťa je jej 39-ročný piaty manžel Mattia Dessi, za ktorého sa vydala v roku 2006.

24.06.2018 10:21
Brigitte Nielsen Foto:
Brigitte Nielsen s tehotenským bruškom.
debata (7)

Dievčatko, ktoré prišlo na svet v piatok v Los Angeles, dostalo meno Frida a pri narodení vážilo zhruba 2500 gramov. Nielsen má pritom už štyroch dospelých synov, 23-ročného Raoula Meyera Jr., 25-ročného Douglasa Meyera, 28-ročného Killiana Gastineau a 34-ročného Juliana Windinga.

„Sme nesmierne šťastní, že sme do našich životov mohli privítať našu nádhernú dcérku. Bola to dlhá cesta, no stála za to. Nikdy sme neboli viac zamilovaní," uviedli manželia vo vyhlásení, ktoré poskytli People.

Brigitte Nielsen odštartovala hereckú kariéru v akčnom filme Červená Sonja (1985), v ktorom si zahrala po boku Arnolda Schwarzeneggera. V tom istom roku sa stretla so Sylvestrom Stalloneom a ešte koncom roka sa za neho stihla vydať. Spoločne si zahrali v snímkach Rocky IV (1985) a Kobra (1986). Rozviedli sa v roku 1987. Hviezda, ktorá sa nevyhla problémom s alkoholom a niekoľkým škandálom, sa ukázala aj v snímkach ako Policajt v Beverly Hills 2 (1987), Snowboardová akadémia (1996) či niekoľkých televíznych filmoch o princeznej Fantaghiro.

7 debata chyba
Viac na túto tému: #Brigitte Nielsen

+ Zdravý životný štýl prinesie dlhodobé výhody.
Nenechajte sa oklamať, ste dostatočne múdry na to, čo chcete....

+ Na kávu zabudnite, vyberte si radšej zelený čaj.
Investujte múdro, vaše rozhodnutia prinášajú úspech....