Lily Allen priznala: Pracovať s dlhoročným kamarátom je náročné

Anglická speváčka Lily Allen priznala, že je pre ňu náročné pracovať s dlhoročným kamarátom Markom Ronsonom, pretože jej príliš záleží na jeho názore.

25.06.2018 16:30
Lily Allen Foto: ,
Speváčka Lily Allen v kreácii Chanel.

Tridsaťtriročná speváčka so 42-ročným producentom spolupracovala aj na svojom najnovšom albume No Shame, ktorý sa dostal na trh 8. júna, no skutočnosť, že sú si „neuveriteľne blízki“, podľa jej slov na ňu v štúdiu vytvárala tlak.

„V skutočnosti je dosť ťažké robiť s Markom… Dynamika medzi nami sa nezmenila, lebo sme si neuveriteľne blízki. Je mi ako brat, poznám ho už takmer 15 rokov. A je tiež najlepší kamarát môjho manažéra… V podstate ale bolo jednoduchšie robiť s ním v začiatkoch, pretože mi nezáležalo na tom, čo si myslí. Teraz však, ak povie niečo nepríjemné, dotkne sa ma to,“ prezradila v rozhovore pre austrálsky dvojtýždenník Music Feeds.

Pri komunikácii s ním si pritom podľa vlastných slov dáva pozor, pretože je v stávke viac ako len profesionálny vzťah. „Nemôžem sa len tak naštvať, odísť a už sa nevrátiť,“ zasmiala sa s tým, že obaja sú veľmi tvrdohlaví a preto je to medzi nimi v štúdiu niekedy zložité.

Lily Allen po prvý raz predstavila verejnosti svoju hudbu v roku 2005, keď zverejnila niekoľko skladieb na portáli MySpace. So singlom Smile z debutovej nahrávky Alright, Still (2006) ovládla britský singlový rebríček. Komerčne úspešný album jej priniesol i nominácie na BRIT Award či Grammy. O tri roky neskôr uzrela svetlo sveta druhá štúdiovka It's Not Me, It's You, ktorú v roku 2010 nominovali na BRIT Award v kategórii Najlepší britský album a Allen si z ceremoniálu odniesla sošku pre Najlepšiu britskú sólovú interpretku. Z tejto nahrávky, ktorá sa umiestnila na vrchole britského albumového rebríčka, pochádzajú úspešné single ako The Fear a Not Fair. Allen má na konte aj tri prestížne ceny Ivor Novello, ktoré udeľuje Britská akadémia textárov, skladateľov a autorov (BASCA). Speváčka ohlásila koniec kariéry v roku 2009, no k hudbe sa vrátila, pretože sa údajne doma nudila. S tretím štúdiovým albumom Sheezus, sa jej opäť podarilo dobyť UK Chart a spomínaná najnovšia nahrávka No Shame sa dostala najvyššie na ôsmu priečku.

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
debata chyba
Viac na túto tému: #Lily Allen

+ Vystúpili ste zo svojej komfortnej zóny a neprospieva vám to.
Poproste svojich kolegov o pomoc, nie je hanba...

+ Spravte si poobedie pre seba, zrelaxujte sa a načerpajte nové sily.
Prebojujte sa k novému pracovnému miestu,...