Najsexi veterinár na svete? Napína svaly, strúha úsmevy a zarába!

28.06.2018 15:14

Tak tomu sa hovorí úspech. Hoci jeho prácou je starať sa o zvieratá, za posledné roky sa z neho stal miláčik médií a hviezda reklamy.

Dr. Evan Antin miluje zvieratá, ale aj kvalitné...
Dr. Evan Antin miluje zvieratá, ale aj kvalitné autá. Preto sa stal tvárou jedného z nich - ROADM8 od Super 8. Autor: SITA/AP, Matt Sayles

Reč je o veterinárovi Evanovi Antinovi, ktorý svet zaujal už v roku 2016 – ako inak, pár odkazmi na Instagrame. Popularita tohto urasteného fešáka s napínajúcimi sa bicepsami a očarujúcim úsmevom, ktorý nechýba takmer na žiadnej jeho fotke, začala rýchlo stúpať.

Kým v roku 2016 mal na sociálnej sieti 90-tisíc fanúšikov, k dnešnému dňu patrí medzi tých ľudí, ktorých na Instagrame sleduje viac ako milión užívateľov. A to už je niečo. Aspoň v dnešnom svete digitálnej popularity.

Veterinár Dr. Evan Antin (vpravo) a Mike...
Veterinár Dr. Evan Antin (vpravo) a Mike Mueller, viceprezident Super 8 predstavili automobil ROADM8. Autor: SITA/AP, Matt Sayles

Antin nezanevrel na svoju prácu a stále sa venuje zvieratám. Popri tom však účinkuje už v niekoľkých programoch a nafotil aj pár reklám. Iba v stredu sa uskutočnila ďalšia z takýchto jeho aktivít.

Antin sa stal tvárou a ambasádorom nového automobilu ROADM8 od firmy Super 8, ktorý obsahuje také vymoženosti ako je kávovar, polstrovanú posteľ či mini-chladničku. Spoločne so šéfom firmy Mikeom Muellerom nového štvorkolesového kamaráta predstavili médiám.

Samozrejme, celebritnému veterinárovi nechýbal ani štvornohý kamoš. Antin držal v náručí jedného zo psíkov, o ktorých sa stará.

Veterinár Dr. Evan Antin (vľavo) a Mike...
Veterinár Dr. Evan Antin (vľavo) a Mike Mueller, viceprezident Super 8 predstavili automobil ROADM8.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: SITA/AP, Matt Sayles

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#veterinár #úsmev #svaly #sexy #reklama #popularita #Instagram
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Starajte sa o svoje zdravie, nie je hanba priznať bolesť.
Nedovoľte nikomu cudziemu aby vám narušil vaše...

+ Nebojte sa, všetko sa časom upraví podľa vašich predstáv.
Nespravili ste nič zlé, nemáte sa začo...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk