Penny z Teórie veľkého tresku opäť pred oltárom! Aha, aká bola nevesta

02.07.2018 09:38

Americká herečka Kaley Cuoco sa vydala za svojho snúbenca Karla Cooka.

Hviezda seriálu Teória veľkého tresku sa šťastnou novinou pochválila na službe Instagram, kde zverejnila snímku s novým manželom. Obrad sa uskutočnil v sobotu v kalifornskom San Diegu a zúčastnili sa na ňom blízki priatelia a rodina, uviedol magazín People.

Cuoco sa s 27-ročným Cookom zasnúbila vlani v novembri, pričom profesionálny jazdec na koni ju požiadal o ruku v deň jej 32. narodenín. Dvojica začala randiť na jar v roku 2016, niekoľko mesiacov po tom, ako sa rozišla s manželom Ryanom Sweetingom. Za tenistu sa vydala 31. decembra 2013 a oficiálne sa s ním rozviedla predvlani v máji.

Kaley Christine Cuoco sa stala známou ako Bridget Hennessy v úspešnom sitkome 8 jednoduchých pravidiel (2002 – 2005). V rokoch 2005 a 2006 účinkovala v dramatickom seriáli Čarodejnice (1998 – 2006). V spomínanom siktome Teória veľkého tresku účinkuje od roku 2007 a spolu s kolegami a kolegyňami si zaň vyslúžila šesť nominácií na Screen Actors Guild Awards v kategórii Najlepšie herecké obsadenie komediálneho seriálu. Od októbra 2014 má hviezdu na hollywoodskom Chodníku slávy.

#svadba #Kaley Cuoco #Teória veľkého tresku
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Neduste v sebe veci čo vás trápia, zverte sa s nimi niekomu.
Ak vás vaša práca nebaví, nájdite si inú,...

+ Nemyslite na negatívne veci ohľadom vášho zdravia, sami si ich privolávate.
Plňte si svoje povinnosti...