Soňa Skoncová: Užila si babskú jazdu na Sardínii

Slovenská modelka a moderátorka Soňa Skoncová si užila dovolenku s mamou a sestrou.

04.07.2018 00:00
Moderátorka Soňa Skoncová. Foto:
Moderátorka Soňa Skoncová.
debata

„Po dlhej dobe sme sa vybrali na dovolenku všetky tri a spravili sme si parádnu babskú jazdu. Mali sme požičané auto a jazdili sme krížom krážom. Dokonca sme si požičali aj loďku, s ktorou sme navštívili pár najkrajších pláží. Každá z nich bola jedinečná. Popritom sme hrávali karty, v ktorých ma dievčatá poriadne nabili – šťastie v hrách som nikdy nemala – a po večeroch sme si zašli na pizzu či na zmrzku. Bol to zážitok. Sardínia je prekrásna,“ povedala. „Ja som taký akčný typ, nemám rada dovolenky typu ležanie, takže sme veľa cestovali a menili sme ubytovania. Na jednom mieste počas celej dovolenky neviem vydržať,“ dodala.

Letný čas pritom vraj mladá tmavovláska doslova miluje. „Leto je moje najobľúbenejšie obdobie, vedela by som v ňom fungovať kľudne celý rok, možno na striedačku s jarou. Baví ma obliecť si iba letné šaty a nebabušiť sa ako cibuľa, bavia ma dlhé dni, slnko a moje pehy na nose. Toto leto si plánujem opäť užiť,“ poznamenala Skoncová.

Tráviť ho podľa vlastných bude už viac-menej na Slovensku. „Na dovolenku k moru chodím rada ešte pred sezónou, takže more som si už vyčerpala a leto budem tráviť už iba na Slovensku. Pôjdem určite na festivaly – cez víkend sa chystám s kamoškou na Pohodu a čo sa týka zahraničia, to ešte uvidíme. Chcela by som sa vrátiť naspäť do Tokia, pretože v tej dobe, keď som tam žila, som nemala rada suši a nikdy som ho nevyskúšala, to musím napraviť,“ zasmiala sa.

debata chyba
Viac na túto tému: #Sardínia #Soňa Skoncová
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy

+ Pozerajte sa na dátum spotreby, hlavne pri konzumácii potravín.
Hovorte len vtedy, keď vás o to požiadajú, mohli...

+ Dôležité je, aby ste si dobili energiu a vyčistili hlavu, vysoké tempo vám ublíži.
Peniaze máte na poriadku, ale...