Zinedine Zidane a jeho rodinka ako z reklamy! Pozrite sa na jeho synov

05.07.2018 16:30

Štvornásobný otec, slávny futbalista a tréner, oddychuje na slnečnej Ibize. O zábery sa podelil s fanúšikmi.

Niekdajší francúzsky hráč Zinedine Zidane (46) si určite zaslúži dovolenku. Sympatický ex-tréner Realu Madrid na ňu vyrazil s celou rodinou – a treba dodať, že priam ukážkovou. Spoločnosť mu robila manželka Veronique a ich štyria synovia – Enzo, Theo, Elyaz a Luca. Počas potuliek po Ibize a jej okolí si celá zostavička zapózovala na motorovom člne. S rodinným záberom sa slávny hráč pochválil na Instagrame – celá rodinka je ako z reklamy a ako vidieť, štyria synovia podedili po otcovi aj lásku k športu. Ich svaly to jasne prezrádzajú.

Vacances en famille .

A post shared by zidane (@zidane) on

Chlapčenskú zostavu dopĺňa aj sympatická tmavovláska, ktorá sa zo svoje telo takisto nemusí hanbiť. Po štyroch deťoch sa stále ešte môže pochváliť viditeľnými tehličkami na bruchu, ktoré si dokáže udržať aj po štyridsiatke.

Zaujímavosťou je, že Zidane spoznal svoju budúci manželku, rodenú Španielku Véronique Fernández, už ako 17-ročný, kedy hral za Cannes. Oženil sa s ňou v roku 1994, medzi ich najstarším a najmladším synom je rozdiel 10 rokov. Najstarší z nich, Enzo, prišiel na svet v roku 1995.

Futbalový tréner ukončil spoluprácu s Realom Madrid v máji, iba päť dní po triumfe jeho zverencov v Lige majstrov.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Ibiza #Zinedine Zidane
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Vnímajte viac svoje telo a pokúste sa venovať svojmu zdraviu.
Držte si odstup od ľudí okolo vás,...

+ Ovocie a zelenina robia dobre vášmu telu, pokúste sa ich jesť viac.
Prispievajte na dobré veci svojimi...