Depp vraj napadol člena štábu. Potom mu núkal peniaze aj ranu na odplatu

11.07.2018 08:30
Herec Johnny Depp.
Herec Johnny Depp na archívnom zábere. Autor: ,

Herec Johnny Depp je pravdepodobne poriadny nervák. Teda aspoň podľa člena filmového štábu snímky City of lies, na ktorej hollywoodsky herec pracoval. Teraz čelí žalobe.

Podal ju práve nemenovaný člen štábu, ktorého cituje, no zároveň jeho totožnosť tají portál The Hollywood Reporter. Podľa jeho slov ho známy herec napadol a fyzicky na neho zaútočil priamo na pľaci.

Dôvodom malo byť, že filmový režisér požiadal pracovníka štábu, aby zašiel za Deppom a oznámil mu, že nakrúcanie sa skončí skôr a že ide o posledný deň práce na filme. Reakcia Johnnyho Deppa bola údajne veľmi neprimeraná. Začal na člena štábu kričať vulgárne výrazy a následne ho dvakrát mal udrieť päsťou do rebier.

Potom dokonca tomuto pracovníkovi vraj Depp ponúkol stotisíc dolárov a tiež to, aby ho udrel späť. To člen štábu odmietol, rovnako ako odmietol podpísať zmluvu, podľa ktorej sa zaväzuje o celej udalosti mlčať a nepodať žiadnu žalobu. Muža s utajenou totožnosťou produkčná spoločnosť vyhodila a práve po tom nasledovala žaloba, o ktorej píše filmový portál.

Zástupcovia 55-ročného Deppa sa k celej kauze zatiaľ nevyjadrili.

#žaloba #útok #štáb #Johnny Depp
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Začnite myslieť aj vy ekologicky a pomáhajte planéte.
Ide len o prechodné zhoršenie platu, neskôr sa...

+ Nezabúdajte na zeleninu, vaše telo ju potrebuje, hlavne čerstvú.
Dnes získate viac ako stratíte,...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk