Krásna dcéra monackej princeznej Caroline je tehotná. Tu je dôkaz!

11.07.2018 10:05

Charlotte Casiraghi, dcéra monackej princeznej Caroline a už zosnulého talianskeho športovca a obchodníka Stefana Casiraghiho, a jej snúbenec Dimitri Rassam čakajú prvého spoločného potomka.

Charlotte Casiraghi na zábere z podujatia...
Charlotte Casiraghi na zábere z podujatia Longines Global Champions Tour Grand Prix v Monaku. Práve tam odhalila svoje tehotenské bruško. Autor: Profimedia

Informoval o tom americký magazín People s tým, že 31-ročná Casiraghi sa ukázala s tehotenským bruškom na nedávnej medzinárodnej súťaži v skoku na koni v Monte Carle.

Nemenovaný zdroj pre People uviedol, že vnučka zosnulej filmovej legendy a monackej kňažnej Grace Kelly by mala porodiť „koncom leta, začiatkom septembra“.

Casiraghi a 36-ročný filmový producent sa zasnúbili v marci v Rakúsku, počas rodinnej lyžovačky s princeznou Caroline. Plány o svadbe dvojica drží v tajnosti. Pôvodne sa však predpokladalo, že sa pár zosobáši tento mesiac.

Pre Casiraghi bude dieťatko s Rassamom jej druhým potomkom. S hercom Gadom Elmalehom, ktorý bol jej partnerom v rokoch 2011 až 2015, má už štvorročného syna Raphaëla. Rovnako aj pre Rassama to bude druhé dieťa, s modelkou Mashou Novoselovou má dcéru.

#tehotenstvo #Monte Carlo #Dôkaz #Charlotte Casiraghi #bruško
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nezabúdajte na telové krémy, vaša pokožka je veľmi vysušená.
Nič nie je stratené, všetko ešte môžete...

+ Začnú sa diať bláznivé veci, nebudete na ne dostatočne pripravený.
Tak ako si zariadite, tak budete mať,...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk