Všetky škandály, hádky aj drogy zabudnuté! Gregorová je späť s bývalým

11.07.2018 14:16

Srdcu nerozkážeš, zvykne sa hovorievať. Platí to asi aj pre slovenskú herečku Hanu Gregorovú, ktorá roky žije a pôsobí v susednom Česku.

Herečka Hana Gregorová a jej partner Ondřej...
Herečka Hana Gregorová a jej partner Ondřej Koptík kráčajú ruka v ruke mestom. Autor: Profimedia

Viac ako pre svoju hereckú prácu sa v posledných mesiacoch dočkala bratislavská rodáčka pozornosti pre svoj turbulentný vzťah s výrazne mladším partnerom – Ondřejom Koptíkom.

Na verejnosti sa prepierali ich konflikty, rozchod a dokonca aj odkazy ohrdnutého milenca na sociálnych sieťach, ktorých súčasťou bolo zverejnenie niekoľkých vyslovene súkromných záberov. Dôvodom mala byť okrem iného aj Koptíkova závislosť od drog.

Zdá sa však, že všetko je už definitívne zabudnuté a 65-ročná Gregorová dala Koptíkovi novú šancu. Dôkazom sú aj zábery fotografov, ktorí dvojicu zachytili ruka v ruke v centre Prahy. Dotyky rúk, ale aj nežné bozky pred objektívmi hovoria za všetko. Médiá od našich českých susedov dokonca špekulujú o tom, že by vdova po hercovi Radoslavovi Brzobohatom mohla zamieriť s 34-ročným milencom k oltáru.

Všetko má však svoje pre a proti. Pre vzťah s Koptíkom sa Gregorová údajne odcudzila svojim dvom deťom, ktorých otcom bol práve český herec Radoslav Brzobohatý. Dcéra Rola aj syn Ondřej odmietajú s médiámi na adresu mamy komunikovať a údajne ich spoločné stretnutia obmedzili na minimum.

#paparazzovia #Ondřej Koptík #návrat #láska #Hana Gregorová
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Pri sedavom zamestnaní si urobte pár jednoduchých cvikov na chrbticu.
Nezanedbávajte dôležité úlohy v...

+ Ako si dávate záležať na svojom zdraví tak sa vám aj odvďačí.
V práci vás hodnotia podľa výsledkov, nie...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk