Hviezda Sicaria 2 šokuje na Instagrame: Ocikal sa a zdieľa to online?!

20.07.2018 11:28

Zdieľať na sociálnych sieťach sa dá naozaj všeličo. Herec Josh Brolin prekvapil svojich fanúšikov, ale aj verejnosť len nedávno. Možno až príliš súkromným odhalením.

Brolin, ktorý sa objavuje aj v snímke Sicario 2: Soldado, zverejnil na svojom Instagrame momentku v šortkách. Na prvý pohľad zaujme vyšportované telo tohto päťdesiatnika, ale pointa záberu je iná. Brolin má totiž ofŕkané nohavice a ako sám píše, je to jeho vlastnou vinou. Skrátka si ich pomočil.

„Som poriadne nasrdený z toho, že som sa práve celý očúral,“ napísal k fotografii. „Jeden z úžasných darov prírody, keď dovŕšite päťdesiatku, sú tie náhle biologické zmeny, ktoré vám prinesie vaša sprchovacia hlavica,“ pokračoval v ironickom komentári.

„To, čo zvyklo byť intenzívnym prúdom záhradnej hadice, sa premenilo na multidimenzionálnu fontánku,“ dokončil svoj vtip zo života známy americký herec.

Jedna vec je, že podobné skúsenosti určite dobre poznajú mnohí muži v jeho veku a je vlastne celkom sympatické, že sa hollywoodsky herec netvári, že by niečo podobné neexistovalo. Na druhej strane je však otázne, či aj toto je informácia, ktorá patrí na sociálnu sieť. Čo myslíte vy?

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#starnutie #vek #Instagram #Josh Brolin #močenie #päťdesiatka
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nezanedbávajte svoje zdravie, ak máte zlý pocit, navštívte lekára.
Sám nič nezmôžete, preto sa radšej s...

+ Začnite sa viac snažiť aby bolo vaše zdravie v dobrej kondícií.
Ak niekto nestojí o vaše rady, nechajte si...