Vojvodkyňa Meghan oslávila narodeniny na svadbe, nevesta hrala druhé husle

05.08.2018 00:00

Hoci sobota bola narodeninovým dňom manželky princa Harryho, vlastnú oslavu si 37-ročná vojvodkyňa nevychutnala.

A to išlo o jej prvé narodeniny, ktoré oslavovala už ako členka kráľovskej rodiny. Sobota sa však v prípade Meghan a Harryho aj tak niesla v zábavnom duchu. Prijali totiž pozvanie na svabu Harryho kamaráta z detstva, Charlieho van Straubenzeeho.

Vojvodkyňa Meghan prišla na svadbu Charlieho...
Vojvodkyňa Meghan prišla na svadbu Charlieho van Straubenzeeho a Daisy Janksovej. Autor: SITA/AP, PETER NICHOLLS

Niekoľko týždňov po vlastnom sobáši, ktorý sa konal 19. mája vo Windsore, sa tak vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu ocitli na inej svadbe – tentoraz ako hostia. Princ Harry a Meghan Markle v sobotu dorazili na svadbu Charlieho van Straubenzeeho (30), ktorému bol Harry za svedka, a Daisy Jenksovej. Svadba sa konala vo Frenshame, asi 64 kilometrov juhozápadne od Londýna. Van Straubenzee bol v máji na svadbe Harryho s Meghan.

Princ Harry a vojvodkyňa Meghan prišli na svdbu...
Princ Harry a vojvodkyňa Meghan prišli na svdbu Charlieho van Straubenzeeho a Daisy Janksovej. Pohľad na mladomanželov. Autor: SITA/AP, PETER NICHOLLS

Ako vždy, keď sa niekde objavia Harry a Meghan, aj tento raz sa na nich sústredila všetka pozornosť. Pekná nevesta Daisy Jenks tak zostala počas svojho veľkého dňa v tieni 37-ročnej vojvodkyne. Usmiata Meghan prišla na svadbu v modeli značky Club Monaco v hodnote 400 libier. A hoci sa snažila z davu veľmi nevytŕčať, ani voľbou tmavých farieb sa jej to nepodarilo.

Vojvodkyňa Meghan na svadbe Charlieho
		van...
Princ Harry
		a vojvodkyňa Meghan na
		svadbe...
+2Vojvodkyňa Meghan
		prišla na svadbu
		Charlieho...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#princ Harry #narodeniny #vojvodkyňa Meghan
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku