Frasier odhalil tajomstvo! Tetovanie v rozkroku, ktoré bráni nevere

06.08.2018 12:25
Kelsey Grammer
Herec Kelsey Grammer s manželkou Kayte Walshovou. Autor: ,

O tom, že herec Kelsey Grammer má rád ženskú spoločnosť, nepochybne svedčí fakt jeho štyroch manželstiev. V tom poslednom však dostal od nežnej polovičky zaujímavý návrh.

Ako 63-ročný Grammer prezradil v talk-šou Conana O'Briena, jeho manželka Kayte Walsh ho kedysi vyzvala k tomu, aby si nechal urobiť tetovanie s jej menom. „Bola to však viac záležitosť vlastníctva ako tetovanie,“ zavtipkoval si herec.

Už v roku 2012 si nechal urobiť tetovanie s menom svojej polovičky a umiestnil si ho na návrh Walshovej len kúsok od svojho mužstva.

„Myslím si, že to mala dobre premyslené. Predpokladám, že jej nápad je založený na tom, že ak by som niekedy mal vôbec chuť si odskočiť z manželského chomúta, tak by hneď bolo jasné, že som označený. Ten konkrétny kus nástroja patrí niekomu menom Kayte,“ s humorom uviedol herec, ktorý má s Walshovou už troch potomkov.

Najstaršia dcérka Faith má 6 rokov, kým mladšie ratolesti synovia Kelsey Jr. a Auden majú 4 a 1 rok. Celkovo je však Grammer až 7-násobným otcom, ďalšie štyri deti má z prechádzajúcich zväzkov.

#tetovanie #rozkrok #nevera #Kelsey Grammer
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Ak sa dnes nebudete cítiť dobre, určite zalezte do postele a vyliečte sa.
Neberte si teraz pôžičku, nie je...

+ Skľudnite svoju myseľ, nemyslite stále len na prácu a povinnosti.
Ako k vám peniaze prídu tak aj odídu,...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk