Tajomstvo z minulosti odhalené! V krvi Beyoncé koluje otrokárska krv

Beyoncé má medzi svojimi priamymi predkami amerického otrokára a čiernu otrokyňu.

08.08.2018 08:30
Speváčka Beyonce na archívnom zábere. Foto: ,
Speváčka Beyonce na archívnom zábere.
debata

Tento intímny fakt z rodinnej histórie prezradila speváčka v rozsiahlom rozhovore, ktorý v pondelok prinieslo najnovšie číslo amerického magazínu Vogue.

„Pátrala som nedávno po svojich predkoch a zistila som, že pochádzam od otrokára, ktorý sa zaľúbil do otrokyne a vzal si ju za manželku,“ povedala Beyoncé.

„Rozmýšľaľa som nad tým, čo to znamená a pokúšala som sa to dať do širšej perspektívy. A myslím si, že je to dôvod, prečo ma Boh požehnal dvojičkami,“ povedala speváčka, ktorej sa v júni minulého roka narodili dvojičky Rumi a Sir.

Beyoncé ďalej pre Vogue prvýkrát prezradila, že dvojičky prišli na svet komplikovaným cisárskym rezom. Speváčka dúfa, že jej deti, teda Rumi, Sir a šesťročná Blue Ivy, budú mať „menej komplikované životy“ ako mala ona sama a tiež jej predkovia. U tých sa totiž podľa Beyoncé cez generácie „vinie línia pokazených vzťahov medzi partnermi, zneužívania moci a nedôvery“.

„Až keď som to takto jasne videla, bola som schopná riešiť problémy v mojom vlastnom vzťahu,“ povedala speváčka v narážke na jej manželstvo s rapperom Jay Z, ktoré v posledných mesiacoch podľa amerických médií čelilo problémom.

Speváčka pózuje na obálke septembrového vydania magazínu Vogue, ktoré je považované za najvýznamnejšie z hľadiska inzercie v rámci celého roka. Ide vždy o vydanie s najväčším počtom strán a hviezdou z titulky sa redakcia snaží prilákať čo najširšiu čitateľskú základňu aj záujem inzerentov.

debata chyba
Viac na túto tému: #odhalenie #Beyonce #rodina #Vogue #tajomstvo #potomok #otrokárstvo

+ Dostatok spánku podporuje obnovu organizmu a zvyšuje mentálnu pohodu.
S peniazmi ste mali a vždy budete mať...

+ Snažte sa dopriať si minimálne 8 hodín spánku, ktorých vaše telo potrebuje.
V práci nemusíte mať vždy dobrý deň,...