Tajomstvo z minulosti odhalené! V krvi Beyoncé koluje otrokárska krv

08.08.2018 08:30
Speváčka Beyonce na archívnom zábere.
Speváčka Beyonce na archívnom zábere. Autor: ,

Beyoncé má medzi svojimi priamymi predkami amerického otrokára a čiernu otrokyňu.

Tento intímny fakt z rodinnej histórie prezradila speváčka v rozsiahlom rozhovore, ktorý v pondelok prinieslo najnovšie číslo amerického magazínu Vogue.

„Pátrala som nedávno po svojich predkoch a zistila som, že pochádzam od otrokára, ktorý sa zaľúbil do otrokyne a vzal si ju za manželku,“ povedala Beyoncé.

„Rozmýšľaľa som nad tým, čo to znamená a pokúšala som sa to dať do širšej perspektívy. A myslím si, že je to dôvod, prečo ma Boh požehnal dvojičkami,“ povedala speváčka, ktorej sa v júni minulého roka narodili dvojičky Rumi a Sir.

Beyoncé ďalej pre Vogue prvýkrát prezradila, že dvojičky prišli na svet komplikovaným cisárskym rezom. Speváčka dúfa, že jej deti, teda Rumi, Sir a šesťročná Blue Ivy, budú mať „menej komplikované životy“ ako mala ona sama a tiež jej predkovia. U tých sa totiž podľa Beyoncé cez generácie „vinie línia pokazených vzťahov medzi partnermi, zneužívania moci a nedôvery“.

„Až keď som to takto jasne videla, bola som schopná riešiť problémy v mojom vlastnom vzťahu,“ povedala speváčka v narážke na jej manželstvo s rapperom Jay Z, ktoré v posledných mesiacoch podľa amerických médií čelilo problémom.

Speváčka pózuje na obálke septembrového vydania magazínu Vogue, ktoré je považované za najvýznamnejšie z hľadiska inzercie v rámci celého roka. Ide vždy o vydanie s najväčším počtom strán a hviezdou z titulky sa redakcia snaží prilákať čo najširšiu čitateľskú základňu aj záujem inzerentov.

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Vypnúť reklamu
0 debata debata
Viac na túto tému: #odhalenie #Beyonce #rodina #Vogue #tajomstvo #potomok #otrokárstvo

+ Je na čase aby ste začali chodiť viac pešo ako autom, prospeje vám to.
Buďte priebojný, nečakajte ticho,...

+ Nezabúdajte každý deň na vitamíny.
Nezabúdajte na svoju prácu, nezanedbávajte ju.
...