Láska na Sardínii! Ricky Martin s manželom ukazujú city (aj svaly!)

14.08.2018 00:00

Slnko, more a láska k tomu! Také leto si momentálne užíva aj spevák a herec Ricky Martin. Spoločnosť mu robil fešný manžel.

Príspevok, ktorý zdieľa Ricky (@ricky_martin),

Štyridsaťšesťročný spevák Martin a o trinásť rokov mladší umelec Jwan Yosef sa spoločne vybrali na Sardíniu a práve tam si užili okrem spoločnosti úzkeho okruhu priateľov aj príjemné počasie a relax. Ako inak, nechýbali pritom ani objektívy.

Okrem tých paparazzovských si však množstvo záberov urobili manželia aj sami a časť z nich sa, samozrejme, objavila na Instagrame či Twitteri.

Na jednom z nich Martin opäť potvrdzuje svoju ukážkovú fyzickú formu, keď sa na pláži premáva len v čiernych speedo-plavkách a odhaľuje vypracovanú hruď aj svalnaté ramená a stehná.

Josef, s ktorým portorického speváka spojila láska k umeniu, sa však tiež nemusí báť, že by pri manželovi zanikol. Obaja sú urastení a celkom zjavne sa pravidelne venujú cvičeniu.

Práve dovolenka je však podľa oboch partnerov miestom, kde sa zabúda na prísny režim aj dôkladne volený jedálniček. Konieckoncov, aké by to bolo, ak by ste na talianskej dovolenke neochutnali pizzu či cestoviny.

Suns out Tongues out

Príspevok, ktorý zdieľa Ricky (@ricky_martin),

Heaven Much #sardinia

Príspevok, ktorý zdieľa Jwan Yosef (@jwanyosef),

Channeling #AndySamberg s ‘I’m on a Boat’

Príspevok, ktorý zdieľa Jwan Yosef (@jwanyosef),

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#dovolenka #láska #Ricky Martin #Sardínia #manželia #Jwan Yosef
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku