Bez Afflecka aj bez úsmevu! Mladučká milenka v bikinách osamela na pláži

Len pred pár dňami načapali paparazzovia herca Bena Afflecka v spoločnosti príťažlivej krásky. Mladšej o viac ako o polovicu. Ale dianie v americkom šoubiznise ide bleskovou rýchlosťou. Všetko je inak.

24.08.2018 00:00
debata (1)
Modelka Shauna Sexton, milenka herca Bena... Foto: Profimedia
Modelka Shauna Sexton, milenka herca Bena Afflecka na pláži v Malibu. Modelka Shauna Sexton, milenka herca Bena Afflecka na pláži v Malibu.

Ako sa už o pár dní ukázalo, 46-ročný herec skončil so ženou svojho života. A nebolo to za príjemných okolností. Predstaviteľ Batmana totiž opäť podľahol alkoholovej závislosti a jeho manželka Jennifer Garner, s ktorou žijú odlúčene, ho viezla na protialkoholické liečenie. Tvrdia to aspoň zábery, ktoré sa podarilo reportérom získať v stredu podvečer.

Otec troch detí o svojej závislosti veľa toho v minulosti nehovoril – priznal však problémy aj to, že ich skúšal niekoľkokrát riešiť. Vždy údajne s výraznou pomocou svojej polovičky. Lenže, možno práve láska k alkoholu ho stála aj manželstvo. Hoci s Garnerovou stále spoločne vychovávajú ratolesti a pravidelne sa stretávajú, ako manželia už dávno spolu nefungujú.

Nový objav herca a režiséra, ktorý má na konte napríklad film Argo, bola modelka Shauna Sexton – ide o krásku, ktorá si zapózovala pre Playboy a len nedávno oslávila 22. narodeniny. S ňou vyzerá Affleck na záberoch šťastne, usmieva sa, tvári priam hrdo. Ale potom sa opäť objavuje zničený a unavený, na zadnom sedadle auta svojej odlúčenej manželky. A jeho mladá milenka bez náznaku úsmevu si sama vychutnáva pláž v Malibu.

Zdá sa, že v živote slávneho herca sa toho deje naozaj dosť a nie sú to práve pozitívne veci. Konieckoncov, len nedávno ešte tvoril pár s producentkou Lindsay Shookusovou a aj jej dal náhle zbohom. Nevedno, či práve táto neschopnosť nájsť si miesto v súkromnom živote je pre Bena Afflecka zničujúca… ostáva len dúfať, že sa mu podarí démonov skrotiť.

© Autorské práva vyhradené

1 debata chyba
Viac na túto tému: #kauza #alkoholizmus #pláž #bikiny #Ben Affleck #Jennifer Garner #Shauna Sexton

+ Vzdelávanie sa, je tiež jedna z možností uvoľnenia sa a oddýchnutia si.
Čoskoro budete v práci vynikať, všimne...

+ Domáce koláče sú chutné, zdravšie a výborné na celodenné maškrtenie.
Pravidelné sledovanie kreditnej správy vás...