Má Ben Affleck v kamarátovi Mattovi Damonovi ešte oporu?

Ben Affleck (46) a Matt Damon (47) roky patrili k dobrým priateľom, spájala ich spoločná minulosť ešte od stredoškolských čias.

03.09.2018 10:20
Matt Damon (vľavo) a Ben Affleck Foto: ,
Herci, kolegovia a kamaráti Matt Damon (vľavo) a Ben Affleck na archívnej snímke.

No zatiaľ, čo Damon má svoj život pevne v rukách, Affleckovi sa v poslednom období darilo menej. Môže sa Affleck v tomto náročnom období, kedy bojuje po tretí raz so svojou alkoholovou závislosťou na jednej z kliník v Malibu, ešte spoľahnúť na svojho starého kamaráta? „Matt tu bol vždy pre Bena a bude aj naďalej,“ cituje magazín People zdroj z okolia herca a pokračuje: „Ale nemožno zabudnúť, že obaja majú rodiny aj kariéry, o ktoré sa treba starať.“

Ako ďalej uvádza portál „The Hollywood Gossip“, Damon sa v tomto období drží od Affleckových problémov bokom. „Pre Matta je Ben aj naďalej ako brat, ale je presvedčený, že občas musia ľudia dostať priestor, aby zachránili samých seba,“ cituje stránka zdroj z okolia dvojice hercov.

Nebol to však žiaden z jeho kamarátov, ale jeho expartnerka Jennifer Garner, ktorá ho pred pár dňami zaviezla z jeho domu v Pacific Palisades na kliniku v Malibu, kde herec a režisér podstupuje tretiu odvykaciu kúru. Napriek tomu, že Garner a Affleck ohlásili rozchod v roku 2015, sa spoločne snažia vychovávať ich tri ratolesti. Aj to je jeden z dôvodov, prečo je herečka svojmu expartnerovi v tomto boji stále nápomocná.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
debata chyba
Viac na túto tému: #Matt Damon #Ben Affleck #podpora

+ Vaše telo potrebuje zmenu, nebráňte sa novému športu.
V práci buďte prezieravý a myslite aj na zadné dvierka....

+ Zdravie je prvoradé, myslite nateraz na seba a nie na druhých.
Ak ste prehrali peniaze budete zato niesť...